![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_08-56-02-300x208.jpg)
Учні та спортсмени Покрова з новими переможними здобутками
28-го жовтня у місті Кам’янське відбулися змагання за Кубок Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. А наприкінці вересня у Києві відбулися міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/15-2-300x200.jpg)
Комбінат не закривають, всі керівники — на місці, важкі часи переживаємо разом
Останнім часом навколо нашого комбінату та підприємств-партнерів точиться безліч чуток, які не відповідають дійсності. Розуміємо, що таку ситуацію могла викликати певна інформаційна завіса, яка виникла
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/16794057816419b2d52e157-300x191.jpg)
«Україна може стати одним зі світових лідерів в галузі гуманітарного розмінування», – Микола Лукашук
За інформацією Міністерства внутрішніх справ, в Україні заміновано близько 30% території або понад 174 тис. км2. Це – поля, ліси, водойми, критична інфраструктура та
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-37-300x207.jpg)
Запрошуємо бажаючих донорів на здачу крові для поранених
Колектив комбінату продовжує почесну донорську місію, яка допомагає рятувати життя пораненим Захисникам та цивільним українцям. Варто підкреслити, що з початку війни ми вже здали 547
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/жп-300x195.jpg)
31 жовтня, Дніпропетровщина: незламна Нікопольщина знову під прицілом окупантів
Ворог не полишає в спокої мирні громади Нікопольського району. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак надав інформацію про те, що ввечері ворог цілив з важкої артилерії
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/398079248_681028964210185_2750985520037924240_n-300x225.jpg)
Українські воїни мужньо відбивають атаки російських окупантів та завдають втрат ворогам
В ніч на 31 жовтня російські загарбники завдали чергового удару по Україні, застосувавши керовану авіаційну ракету Х-59 та два ударних БпЛА типу «Shahed-136/131». Під
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/398049006_288974954111875_9085960947173570469_n-300x216.jpg)
Захисники отримали 10 автівок від Дніпропетровщини
Минулого тижня наш регіон відправив на фронт 10 автомобілів. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/дрон-300x205.jpg)
Українські військові тестують новий дрон-розміновувач
Наші військові розпочали випробування нового БПЛА ST1, який допоможе саперам ще ефективніше проводити розмінування території України. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляють Сили оборони півдня
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/653fb955b1235-300x188.jpeg)
Електрообладнання від Азербайджану допоможе відновити енергосистему України
Сьогодні, 30 жовтня, з Азербайджану відправили першу партію електрообладнання, яку підготувало Міністерство енергетики. Гуманітарний вантаж включає понад 555 тисяч метрів електричних кабелів і проводів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/підтримка-воїнів-300x189.jpg)
Як підтримати близьких, які повернулися з полону? Поради від спеціалістів
Наші Захисники, які пережили полон та нарешті повернулися додому, перебувають у напруженому емоційному стані. Окрім цього, спостерігається зміна їхньої поведінки. Тому ці мужні люди потребують
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/вірю-300x207.png)
30 жовтня, Дніпропетровщина: обстріли Нікопольщини не вщухають, особлива вдячність оборонцям неба
Наші оборонці неба – найкращі. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що вночі оборонці з ПвК «Схід» збили в небі
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2..2-1-300x200.jpg)
До Дня автомобіліста. Автотранспортний цех комбінату завжди «на передових позиціях»
Сьогодні, 29-го жовтня, колектив найчисельнішого цеху Покровського гірничо-збагачувального комбінату відзначає своє професійне свято – День автомобіліста і дорожника України. Роль автотранспортного цеху (АТЦ) в житті
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/635a56c34bf94748140460-300x158.jpg)
Дорогі автомобілісти комбінату, ветерани галузі!
Сьогодні, в останню неділю жовтня, свято відзначають люди особливої професії, без якої неможливо уявити сучасний світ. Ця робота під силу тільки фізично загартованим, емоційно стійким
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/Fotoram.io-4-300x200.jpg)
Шановні ветерани комбінату — Леонід Чепінський та Іван Лісовий: товариші, ювіляри ще й автомобілісти
29-го жовтня в Україні відзначають День автомобіліста. Це свято не лише водіїв, а й всіх працівників і ветеранів дорожньо-транспортної галузі в цілому. Якщо говорити про
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/sddefault-300x225.jpg)
В ніч на 29 жовтня переводимо годинники на зимовий час
Як відомо, в Україні двічі на рік переводять годинники. Це відбувається навесні і восени з метою балансування біологічного та календарного часу, а також для економії
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/28-1-300x156.jpg)
Дорогі колеги, шановні ветерани, мужні Захисники України, покровчани!
Сьогодні, 28-го жовтня, ми відзначаємо 79 річницю визволення України від нацистських загарбників. Ця памʼятна дата є однією з найважливіших в історії нашої нескореної держави
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-44-300x200.jpg)
Профспілка в дії: про допомогу військовим, пораненим та родинам загиблих, скорочення персоналу та новорічні подарунки
25-го жовтня відбулось засідання профспілкового комітету Покровського ГЗК. Того дня члени профкому та керівники цехових комітетів зібрались разом під головуванням очільника профкому Євгена Запускалова та
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-33-300x169.jpg)
До Дня української писемності та мови. Українська мова – «потужна зброя» у боротьбі за нашу свободу та незалежність
Як ніжна пісня солов’їна, Як тихий шепіт вітерцю, Так моя мова рідна лине, Її безмежно я люблю. Плекаймо кожне своє слово, Вкладаймо душу у рядки,
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/22448_card-300x214.jpg)
Щиро вітаємо з ювілеєм нашу шановну колегу Віру Марчук!
Сьогодні, 27 жовтня, свій ювілейний День народження відзначає наша дорога колега, компетентна та досвідчена фахівчиня, мудра жінка ‒ оператор диспетчерської служби Північного карʼєру Віра
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-22-300x149.jpg)
На ділянці водогону Марганець-Нікополь-Покров монтують камери обслуговування
Тривають роботи з будівництва магістрального водогону Марганець-Нікополь-Покров. Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області, наразі на вказаній ділянці монтуються камери обслуговування.