Про нас

Проигрывать видео

 

     Покровський гірничо-збагачувальний комбінат посідає важливе місце у сегменті гірничо-добувної галузі всієї України. Його першочерговими завданнями є: видобуток марганцевої руди (окисного, карбонатного та окисно-карбонатного типів), її переробка і випуск марганцево-рудного концентрату. Основні споживачі нашої продукції – підприємства сталеливарної та феросплавної галузей металургійної промисловості.

     Гірничі роботи на комбінаті проводяться відкритим способом – у кар’єрах. Завдяки використанню роторних комплексів маємо можливість проводити селективний видобуток супутніх корисних копалин. Технологічний цикл виробництва складається з декількох етапів: спочатку спеціальною технікою у кар’єрах розкриваємо рудний пласт, потім за допомогою видобувних машин руда вантажиться до автотранспорту, котрий везе сировину на прикар’єрні рудні склади. Саме звідти руда завантажується до думпкарів, які доставляють її на збагачувальні фабрики. Там сировина проходить повний цикл збагачення, кінцевим результатом якого є марганцевий концентрат. Готова продукція доставляється до споживачів залізничним транспортом.

     Структурні підрозділи комбінату розподіляються на основні, транспортні, ремонтні та допоміжні підрозділи. До основних відносяться: 1) Чкаловський №2 та Північний (окисні), Олександрівський та Покровський кар’єри (карбонатні), Запорізький кар’єр (рекультивація); збагачувальні фабрики – Чкаловська та Олександрівська. Транспортні цехи – Автотранспортний та Залізничний. До числа ремонтних цехів належать: Електроремонтний, Ремонтно-механічний, Ремонтно-будівельний. Допоміжні підрозділи: Теплосиловий цех, Центральна енерголабораторія, Цех технологічної диспетчеризації, Цех мереж та підстанцій, Служба забезпечення виробництва.

На всі ці підрозділи покладені завдання по забезпеченню виробничого процесу підприємства.