![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/65361e021ac82875265609-300x148.png)
Молодь Дніпропетровщини запрошують долучитися до Всеукраїнського патріотичного конкурсу
Учням, студентам та аспірантам Дніпропетровщини пропонують взяти участь у Всеукраїнському патріотичному конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Його організував Інститут політико-правових досліджень з нагоди
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/Дія-300x300.jpg)
Пункти незламності тепер є у Дії
У Дії з’явилася ще одна корисна послуга. Так, днями у додатку запустили карту Пунктів незламності в Україні. Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерства цифрової
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394665320_1779504405803044_6831343697346727790_n-300x200.jpg)
На Дніпропетровщині триває реалізація проєкту з облаштування шкільних укриттів
В 17 громадах нашого регіону тривають роботи з облаштування укриттів у школах. Всього їх буде 24. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-26-300x110.jpg)
Нікопольські лікарі запатентували нову голку для акупунктури
Таку новину повідомили на офіційній сторінці КП «Нікопольська міська лікарня №4«НМР» у Фейсбук. У повідомленні вказано, що лікарі неврологічного відділення, окрім їхньої практичної діяльності, активно
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0163-300x200.jpg)
Покровський ГЗК розширює напрямки діяльності і пропонує свої послуги
Важкий воєнний час нікому не дає спокою. Боротись доводиться щодня – на фронті і в тилу – заради перемоги та зміцнення економіки країни. Більшість її
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394487798_7081194055244739_4968206187982048611_n-300x225.jpg)
В області прокладено 69% магістрального водогону
На Дніпропетровщині виконали більшу частину робіт з будівництва магістрального водогону. Вже проклали 69% або майже 206 км трубопроводу. Про це розповів очільник обласної ради
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-30-300x300.jpg)
23 жовтня, Дніпропетровщина: титани неба – на сторожі нашого спокою
Оборонці неба вкотре продемонстрували свою майстерність. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих атак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/392945894_676545387991876_8314681712597268096_n-300x200.jpg)
Українські Захисники відбивають ворожі атаки та завдають ударів у відповідь
У ніч на 23 жовтня російські війська атакували Україну, випустивши 13 «шахедів», керовану ракету Х-59 та безпілотник невстановленого типу. Завдяки злагодженій бойовій роботі наших