Днями Покров ознаменувався визначними перемогами, які здобули наші спортсмени на чемпіонатах України. Про це повідомляє прес-служба міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339484810_717313536759426_1528747941348963682_n.jpg)
Так, з 31 березня по 2 квітня в м. Ужгород проходив Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України. У ньому брали участь 160 спортсменів із 15 областей України. У програмі – двоборство, довгий цикл, ривок, естафета та 30 хвилинний марафон з підняття гирі. До змагань долучилися й спортсмени з Покрова. Працівник комбінату Віталій Мартинюк та Олена Жданова стали чемпіонами у вправі з гирьового марафону.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339505252_152462474422940_745463974422057196_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339676300_1447363065801620_4268838541401906760_n.jpg)
Спортсмени-гирьовики не вперше прославляють рідне місто рейтинговими перемогами. Наприклад, Віталій Мартинюк у 2019 році став чемпіоном світу з гирьового спорту та установив світовий рекорд серед ветеранів. І ми неймовірно пишаємося досягненнями нашого колеги!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339076220_1313032025914181_846270972351013300_n.jpg)
А з 2 квітня підопічні заслуженого тренера України Ігоря Мациборка — вихованці клубу “Аякс” у Вінниці представляли Покров на Чемпіонаті України з таїландського боксу серед дорослих. За першість боролися 200 кращих спортсменів з 16 областей України. У видовищних боях переможцями у своїх вагових категоріях стали й наші бійці Муай-Тай. «Золото» завоював Дмитро Шелесько, «срібло» виборов Олександр Суховільський. Команда Дніпропетровської області за участі наших спортсменів посіла ІІ командне місце.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339471925_252499510544248_7824831327378241817_n.jpg)
Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо і надалі прославляти Покров приголомшливими успіхами та визначними перемогами!