Професіоналів треба знати в обличчя

     День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості є головним для Покровського гірничо-збагачувального комбінату. Це свято, засноване майже 30 років тому, можна сміливо назвати загальнонаціональним. Адже гірничо-металургійний комплекс є основою всіх економічних процесів в Україні. Промисловість – фундамент стабільності країни, запорука наповнення її бюджету та гарант благополучного життя таких важливих областей, як Дніпропетровська та Запорізька. Саме ці регіони славляться працьовитими, мужніми, цілеспрямованими, високопрофесійними та наполегливими людьми, яких ми з гордістю називаємо «гірниками» та «металургами».
     Наш Покров пишається тим, що був зведений на родючих землях, які 135 років тому подарували людству поклади першої марганцевої руди. Наші діди та прадіди були першопрохідцями штолень та шахт, а ми з Вами продовжуємо розвивати їхню справу. Щороку гірники Покровського ГЗК підіймають на-гора більше 2 млн тонн руди, яка стає сировиною для металургійної промисловості. Тому наш комбінат – основний інвестор міста, а його працівни-ки – безцінний скарб, завдяки якому забезпечується його сьогодення та формується перспектива майбуття. Всі люди нашого великого підприємства гідні та заслужені, але місію представляти ОБЛИЧЧЯ КОМБІНАТУ-2021 довірили саме цій досвідченій шістнадцятці.

БЕЛЬЦОВ (1)
Юрій
БЄЛЬЦОВ
електромонтер диспетчерського устаткування та телеавтоматики 6 розряду

Юрій Валентинович БЄЛЬЦОВ – електромонтер диспетчерського устаткування та телеавтоматики 6 розряду Цеху телекомунікацій, стаж – більше 40 років. Новатор, завдяки майстерності та високому професіоналізму, швидко усуває несправності в апаратурі. Його найбільш вагоме досягнення – це розробка й участь в будівництві систем диспетчеризації та відеонагляду. Мудрий, дисциплінований працівник, користується авторитетом в колективі.

Глущенко
Олег
ГЛУЩЕНКО
машиніст екскаватора крокуючого №130 Чкаловського кар’єра №2

Олег Степанович ГЛУЩЕНКО – машиніст екскаватора крокуючого №130 Чкаловського кар’єра №2, стаж – понад 30 років. Відповідально виконує поставлені завдання, поєднуючи різні професії. Знає свій екскаватор зсередини, розуміє принцип його роботи і логічно будує послідовність дій під час розкриву та видобутку руди. Згуртований та професійний екіпаж ЕК 20/90 №130 у 2020-му виконав свої виробничі показники на 103,6%.

Завада 2
Ірина
ЗАВАДА
начальник вантажної служби Залізничного цеху

Ірина Іванівна ЗАВАДА – начальник вантажної служби Залізничного цеху, стаж – 28 років. Вона – відповідальний, високопрофесійний спеціаліст, продовжувач трудової династії Комбінату. Під її чітким керівництвом виконуються виробничі завдання з огляду та зважування вагонів при прийомі і відправленні вантажів, контролю за простоями. Бере активну участь у вирішенні всіх завдань, від яких залежить виконання плану перевезень.

Касьянов
Олександр
КАСЬЯНОВ
електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 5 розряду

Олександр Васильович КАСЬЯНОВ – електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 5 розряду Олександрівського кар’єра, стаж – 45 років. Відрізняється винятково сумлінним ставленням до роботи, доручене діло виконує якісно та оперативно. Справжній професіонал своєї нелегкої справи. На ньому тримається вся електрична база кар’єра. Інструктор-наставник для молоді, навчає новачків, передає їм свій безцінний досвід.

Максименко
Анатолій
МАКСИМЕНКО
водій Колони вантажопасажирських перевезень АТЦ

Анатолій Іванович МАКСИМЕНКО – водій Колони вантажопасажирських перевезень Автотранспортного цеху, стаж – більше 30 років. Справжній майстер, упевнено керує автомобілем навіть у нестандартних ситуаціях. Завжди зберігає оптимізм, витримку, позитивне ставлення до роботи і колег. Тактовний, ввічливий і уважний. Здатний на прийняття обміркованих, виважених рішень. Досвідчений і надійний водій.

Рубленник
Віктор
РУБЛЕННИК
машиніст екскаватора крокуючого №173 Північного кар’єра

Віктор Андрійович РУБЛЕННИК – машиніст екскаватора крокуючого №173 Північного кар’єра, стаж – більше 36 років. Разом зі своїм екіпажем досяг найвищої годинної продуктивності. Завдяки цьому було скорочено позапланові простої обладнання. Якісно здійснює виїмку корисних копалин у складних гідрогеологічних умовах. Досвідчений, ініціативний фахівець, постійно підвищує свій професійний рівень.

Середа3
Сергій
СЕРЕДА
формувальник залізобетонних виробів та конструкцій 5 розряду РБЦ

Сергій Олександрович СЕРЕДА – формувальник залізобетонних виробів та конструкцій 5 розряду Ремонтно-будівельного цеху, стаж – 27 років. Грамотний фахівець, досконало знає характеристики будівельних матеріалів, складові механізмів і роботу ремонтно-будівельного вузла, бригадир дільниці. ПРОФЕСІОНАЛ з великої літери, гідний наставник для молоді.

Сорокотяга2
Олег
СОРОКОТЯГА
електрогазозварник, зайнятий на різанні і ручному зварюванні 5 розряду Покровського кар’єра

Олег Анатолійович СОРОКОТЯГА – електрогазозварник, зайнятий на різанні і ручному зварюванні 5 розряду Покровського кар’єра, стаж – 28 років. Оперативно та якісно зварює габаритні елементи металоконструкцій крокуючих екскаваторів. Вміє раціонально організовувати працю. Виконує завдання із дотриманням норм технічного процесу, не допускає браку в роботі. Бере участь у громадському житті кар’єра, гідний наставник для молоді, справедливий і принциповий.

ВАКУЛЕНКО2 взять
Ганна
ВАКУЛЕНКО
одна з найкращих концентраторників Чкаловської збагачувальної фабрики

Ганна Володимирівна ВАКУЛЕНКО – одна з найкращих концентраторників Чкаловської збагачувальної фабрики, стаж – майже 30 років. Протягом 2020 року технологічна зміна «Б», в якій вона працює, неодноразово займала перше місце за випуск вищих сортів концентрату. Розважлива, наполеглива та досвідчена. Гідний наставник для молоді і лідер із власною громадською позицією.

ЗАБЕЛИНА
Тетяна
ЗАБЄЛІНА
машиніст крана 5 розряду Служби електромеханіка РМЦ

Тетяна Анатоліївна ЗАБЄЛІНА – машиніст крана 5 розряду Служби електромеханіка Ремонтно-механічного цеху, стаж – майже 40 років. За тривалий період роботи на вантажно-підйомних машинах проявила себе, як професійний та відповідальний працівник. Дотримується норм і правил охорони праці, що дуже важливо в її професії.
Цілеспрямована, небайдужа людина, яка завжди готова прийти на допомогу.

Конончук1
Андрій
КОНОНЧУК
машиніст екскаватора Покровського кар’єра

Андрій Вікторович КОНОНЧУК – машиніст екскаватора Покровського кар’єра, стаж роботи – понад 27 років. Справжній знавець своєї справи, успішно справляється із технікою, досягає максимальної точності. Отримав суміжні професії машиніста роторного екскаватора, електрослюсаря чергового та з ремонту устаткування. Володіє хорошими діловими якостями, комунікабельний, цілеспрямований та наполегливий.

Корец
Ольга
КОРЕЦЬ
дробильник 4 розряду Олександрівської збагачувальної фабрики

Ольга Миколаївна КОРЕЦЬ – дробильник 4 розряду Олександрівської збагачувальної фабрики, стаж – більше 20 років. Відмінно володіє знаннями і навичками роботи на всіх видах технологічного обладнання. Добре справляється із завданнями, виявляє винахідливість у разі позаштатної ситуації. Завдяки її досвіду і грамотному веденню робіт, «гарячі» простої устаткування фабрики зведені до мінімуму.

Михно 2..
Володимир
МІХНО
електрослюсар черговий та з ремонту устаткування в кар’єрі 6 розряду

Володимир Леонідович МІХНО – електрослюсар черговий та з ремонту устаткування в кар’єрі 6 розряду спеціалізованої лабораторії релейного захисту автоматики вимірювань Центральної енерголабораторії, стаж – майже
40 років. Відрізняється сумлінним ставленням до роботи, завдання виконує своєчасно і з високою якістю. Відмінно освоїв та розвиває базу наладки пристроїв релейного захисту та схем обліку електроенергії електроустановок.

Руденко
Володимир
РУДЕНКО
слюсар 5 розряду дільниці технічного обслуговування транспорту АТЦ

Володимир Олексійович РУДЕНКО – слюсар 5 розряду дільниці технічного обслуговування транспорту Автотранспортного цеху, стаж – 37 років. Його трудова діяльність направлена на ремонт вантажних автомобілів, їх вузлів і агрегатів. Включений до бригади з ремонту Volvo, HOWO, як провідний спеціаліст з діагностування несправностей та їх ліквідації. Успішно справляється з поставленими задачами. Має великий досвід та глибокі знання.

Смокович 6
Анатолій
СМОКОВИЧ
електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 6 розряду служби електромеханіка РМЦ

Анатолій Петрович СМОКОВИЧ – електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 6 розряду служби електромеханіка Ремонтно-механічного цеху, стаж – майже 20 років. Відповідальний, дисциплінований та ініціативний працівник. Кваліфіковано виконує ремонт, випробовування й технічне обслуговування механічної та електричної частини вузлів гірничорозкривного, збагачувального обладнання. Бере участь у спортивному житті цеху.

Франк
Віктор
ФРАНК
начальник служби електрифікації та енергогосподарства Залізничного цеху

Віктор Вікторович ФРАНК – начальник служби електрифікації та енергогосподарства Залізничного цеху, стаж – понад 35 років. Своєчасно і чітко виконує всі виробничі завдання стосовно безперебійного електропостачання залізничних маршрутів Комбінату. У колективі користується заслуженим авторитетом і повагою, наставник для молоді і хороший товариш. Бере активну участь в суспільному житті цеху.