Фотоконкурс "Профспілковий погляд на мистецтво"

     Фотоконкурс «Профспілковий погляд на мистецтво» проводиться первинною організацією профспілки металургів і гірників України Покровського гірничо-збагачувального комбінату в строк з 15.03.2021 року по 14.05.2021 року за наступними номінаціями:

  • “Я і моя родина та домашня тварина”: фотороботи родини або з домашніми улюбленцями;
  • “Чарівна природа України або краса міста Покров”. Ця номінація дозволяє розглянути два варіанти фоторобіт: красиві куточки нашого найкращого міста Покров або краса природи, неповторні місця, мальовничі ландшафти нашої неньки України”;
  • “Моя улюблена робота або життя без спорту нудне”. Ця номінація дозволяє розглянути три варіанти фоторобіт: фотороботи, які розповідатимуть про:
    • Вашу професію (посаду);
    • миті життя та праці, пов’язані з Профспілкою металургів і гірників України;
    • спортивні досягнення.

     Фотоконкурс орієнтований на усіх членів ПМГУ ПГОК, хто полюбляє займається фотографією. Участь у конкурсі безкоштовна.
     Протягом тижня після завершення конкурсу, комісія Фотоконкурсу проведе перегляд фоторобіт та визначить переможців за кожною категорією окремо (І, ІІ, ІІІ міста). А ось всі користувачі Facebook зможуть лайкнути вподобану фотороботу та допомогти конкурсантам отримати «Приз глядацьких симпатій» (по кожній номінації).
     Умови та етапи проведення конкурсу, нагорода, вимоги до фоторобіт та інша інформація детально описані в Положенні про фотоконкурс «Профспілковий погляд на мистецтво». Положення фотоконкурсу та завка та участь у фотоконкурсі будуть розміщені на офіційну сторінку підприємства у Facebook — АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК».
     Протокол комісії Фотоконкурсу з результатами буде доведений переможцям, призерам та учасникам Фотоконкурсу листом на електрону адресу, розміщенням на офіційній сторінці підприємства у Facebook — АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК», в газеті “ЗА Марганець”.
     Усі бажаючи прийняти участь у Фотоконкурсі надсилають заповнену власноруч скановану копію заявки та свої фотороботи в електронному вигляді до 14.05.2021 року включно на електронну адресу profcomrylit@gmail.com.
     Відповідальна особа за організацію та проведення фотоконкурсу (адміністратор групи у Facebook): голова комісії профкому ПГЗК з культурно-масової роботи (начальник сектору по роботі з персоналом відділу кадрів та навчання АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК”) Мотичко Тетяна Миколаївна.