Я не втомлююсь повторювати те, що українські діти – неймовірні. Вони настільки щирі, чуттєві, вірні Батьківщині і відверті у своїх словах, вчинках, поглядах та думках. У цьому, звісно, велика заслуга батьків, котрі ще змалечку прищеплюють своїй дитині любов до України, її звичаїв, традицій, повагу до дорослих та відчуття затишку рідної домівки, захоплення тими, хто її захищає.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSC_0045-1024x683.jpg)
Саме такі помисли ми вбачаємо у юного хлопчика з Покрова, учня НВК №2, 7-літнього Андрія ЛЕЩЕНКА. Андрюша вже не вперше прикрашає сторінки наших пабліків своєю патріотичною творчістю. Хлопчик відверто прагне миру на рідній Україні і прославляє її Героїв-Захисників.
Дорогі наші солдати, прийміть ще одне дитяче серце, котре щомиті вболіває за Вас і нашу спільну Перемогу!
Андрюша зобразив на своєму малюнку українське серце, уквітчане мирними маківками, соняшниками, пшеницею та безхмарною небесною блакиттю, і написав:
Ми за мир!!! Слава Україні! Героям Слава!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSC_0882-1024x683.jpg)
Малюнок дитини цього символічного ранку 22-го червня гармонійно доповнює фото його мами, моєї колеги Олександрини Лещенко, зроблене на мальовничих просторах нашого міста. Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні, ми разом закликаємо весь світ словами “Ніколи знову…”. І попри біль та втрати, продовжуємо щитом стояти ЗА свою Вільну і Незалежну Батьківщину, Цілісність її кордонів та Безпеку всієї Європи.
Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!!!