![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSC_1005-300x200.jpg)
Про головне на “виробничому фронті”
Покровський гірничо-збагачувальний комбінат, як і наші Захисники та всі українці, тримає свій фронт. Колективи його підрозділів з бойовим настроєм рухаються вперед, долаючи труднощі
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/golovna-30-300x150.jpg)
З початку війни мешканці Дніпропетровщини прихистили майже 22 тис. переселенців
З початку війни мешканці області прихистили у себе майже 22 тис. людей, що переїхали з «гарячих» регіонів. Тимчасове житло вони надали безоплатно. Про
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/maxresdefault-960x540-1-300x169.jpg)
УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ! ТДВ “Дніпрокомунтранс” оприлюднює інформацію щодо змін тарифу на вивезення та розміщення твердих побутових відходів
У зв’язку із змінами, яких зазнало ціноутворення складових тарифу із перевезення твердих побутових відходів ТДВ “Дніпрокомунтранс” здійснено розрахунок планових витрат на послуги з
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/26512d9edbe04ab56bd522fbf8eb8f86-300x230.jpg)
«Ніколи…» стерли, але ми вистоїмо та здобудемо нашу Перемогу!
Сьогодні, 22 червня 2022 року – минає 81-а річниця від початку Другої світової війни. В Україні ця пам’ятна дата має назву – День пам’ятні жертв
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/генштаб-300x169.jpg)
Актуально від Генштабу ЗСУ
Розпочалася 119 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Окупанти продовжують завдавати ракетних й авіаційних ударів по об’єктах військової іцивільної інфраструктури на
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/621cfe3277b1d9774fee65d1-300x125.jpg)
22 червня, Дніпропетровщина: неспокійна ніч з обстрілами Криворіжжя та військовими здобутками ЗСУ
У Криворізькому районі знову неспокійно. Таким було вранішнє повідомлення Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка: – Ворог кілька разів з
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/Den-skorboty_22.06.2021_2-1200x480-1-300x120.jpg)
Доброго ранку! Ми – з України! Ось ще одна правда вустами дитини
Я не втомлююсь повторювати те, що українські діти – неймовірні. Вони настільки щирі, чуттєві, вірні Батьківщині і відверті у своїх словах, вчинках, поглядах