Таку новину повідомив на своїй сторінці керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Посадовець зазначив, що від сьогодні комендантська година на Дніпропетровщині буде тривати з 23.00 до 5.00.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/279968221_2801784613300388_3793803711352036597_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280089001_2801784699967046_1687875827909583303_n.jpg)
Таку новину повідомив на своїй сторінці керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Посадовець зазначив, що від сьогодні комендантська година на Дніпропетровщині буде тривати з 23.00 до 5.00.