Протягом минулої доби безпекова ситуацію в Нікопольському районі була загостреною. Райцентр, а також населені пункти Мирівської та Покровської сільської громад були під прицілом окупантів. Постраждав і Криворізький район: по Апостолівській громаді ударили дроном-камікадзе. Про це розповів очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434430246_389964857346217_4281341533367283182_n.jpg)
Говорячи по наслідки російських атак по Нікопольщині, керівник констатував такі факти:
- Понівечені п’ятиповерхівка, три приватні оселі, будівля, що не експлуатується, їдальня, лінія електропередач. Пошкоджена господарська споруда, ще одна – зруйнована. Потрощені три адмінбудівлі. Побиті легковик й автобус. Ще одна автівка – знищена пожежею.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434493935_389964807346222_840998000430364485_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434456873_389964947346208_3878685553722841597_n.jpg)
Наслідки атаки по Криворіжжю наразі уточнюються, але головне, що вони не призвели до людських жертв.
Сергій Лисак також зазначив, що вночі в області працювала ППО. Оборонці неба мінусонули 3 БпЛА: два — над Криворіжжям та один — над Павлоградським районом.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1670316210331.jpg)
Дякуємо оборонцям неба, що пильнують, а всім Захисникам – за непереможну силу духу та новий день. Крокуємо далі і віримо тільки у краще.