Вночі оборонці неба знищили над областю 3 ворожі безпілотники. Шахедів збили у Дніпровському районі. Уламки впали на територію підприємства. Виникла пожежа, яку рятувальники загасили. Пошкоджена будівля. Ніхто не постраждав. Не припиняються атаки на Нікопольщину. Ввечері окупанти знову відкрили вогонь з артилерії по райцентру. Там також – без загиблих та постраждалих. Про це доповів очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація в регіоні була напружена:
– За день ворог з десяток разів атакував Нікопольщину. Застосував 7 дронів-камікадзе та били з артилерії. Під удар потрапили Нікополь та населені пункти Мирівської громади. У райцентрі сталася пожежа, пошкоджене приватне підприємство, 2 багатоповерхівки, 6 житлових будинків, господарські приміщення, газогін та лінія електропередачі. Люди не постраждали.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421050088_7423768734320601_6832081646660115156_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421135268_7423769144320560_1648657709943322984_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421205717_7423769170987224_3900738916449454792_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421210963_7423769040987237_4800212383549903819_n-1024x768.jpg)
Очільник Нікопольської РВА Євген Євтушенко закликав мешканців прибережних територій дослухатися до попереджень про небезпеку протягом дня та оперативно переходити до безпечних місць.