Вчора опівночі окупанти вдарили з артилерії по Марганцю Нікопольського району. Пошкоджені пару аптек та магазин. Понівечені 2 п’ятиповерхових та стільки ж приватних будинків. Зачепило й 5 господарських споруд, газогони, лінію електропередач. Без світла залишилися оселі понад 2 тис родин. На щастя, люди цілі.
Про це доповів очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/418928606_335612186114818_8760841786364200352_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/419341501_335612309448139_1323358923973226570_n-1024x710.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/419368687_335612322781471_873639726572711635_n-1024x615.jpg)
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що весь вчорашній день окупанти поливали вогнем Нікопольщину:
– 13 атак, з них – 11 дронів-камікадзе. Били по Нікополю та Марганецькій громаді. У Нікополі пошкоджені 3 багатоповерхівки, з десяток приватних будинків, три господарські споруди, 3 автомобілі та газопровід. В одному з сіл Марганецької громади зачепило автівку. Дякувати Богу, люди не постраждали.
Очільник Нікопольської РВА Євген Євтушенко звернувся до мешканців прибережних населених пунктів та закликав дослухатися до попереджень про небезпеку.