Вони прикривають наше небо. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що близько опівночі захисники з ПвК «Схід» знищили на Дніпропетровщині 3 ворожі безпілотники. Всі шахеди збили над Нікопольщиною.
Район окупанти атакували й важкою артилерією. Обстріляли Марганецьку громаду. На щастя, люди неушкоджені.
Вкотре страждає незламна Нікопольщина. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація на Дніпропетровщині була напружена:
– За день ворог 4 рази атакував Нікопольський район. Випустив з десяток артилерійських снарядів по Марганецькій громаді та застосував 3 дрони-камікадзе по Нікополю. У місті пошкоджений приватний будинок. Дякувати Богу, люди не постраждали.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-33.jpg)
Голова Нікопольської районної державної адміністрації Євген Євтушенко закликав мешканців прибережних територій, особливо Нікополя та населених пунктів розташованих поруч, бути обережними та дослухатись до попереджень про небезпеку.
Віримо у наші ЗСУ, допомагаємо їм та разом наближаємо мить нашої Перемоги!