На Дніпропетровщині завершують сіяти озимі культури. На деяких агропідприємствах регіону тривають фінішні роботи, на інших вже виконали посівну кампанію. Найбільшу площу відвели під пшеницю. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-7-1024x683.jpg)
В області вже засіяли такі озимі культури:
- пшеницю – 386 тис. га;
- ріпак – 123 тис. га;
- жито та ячмінь – 40 тис. га.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-29-1024x683.jpg)
– Щодня наші аграрії в полі. Сіють озимину. Як би не було важко, техніка виходить на лани. Обробляє родючу українську землю. Там зійде врожай. Це означає, що життя триває, попри все. А продовольча безпека країни – в надійних руках, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-24_18-16-22-1024x681.jpg)
Водночас на полях в Дніпропетровській області тривають жнива. Аграрії зібрали 80% соняшника, більш ніж половину кукурудзи, закінчують збирати гречку та просо.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-20-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-5-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-11-1024x683.jpg)