Учням, студентам та аспірантам Дніпропетровщини пропонують взяти участь у Всеукраїнському патріотичному конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Його організував Інститут політико-правових досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України. Про це йдеться на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.
Як зазначають організатори конкурсу, його метою є сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, генерація патріотичних ідей, підтримка обдарованої молоді.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387786298_716848677147157_7474440037869315423_n.jpg)
Учасникам конкурсу потрібно виконати творчі роботи на різні теми. Зокрема, про зміцнення національної єдності та збереження історичної пам’яті народу. Детальніше дізнавайтеся за посиланням.
Матеріал слід надіслати на електронну пошту institute2014@ukr.net з приміткою «На конкурс». У темі листа обовʼязково вказати прізвище, ім’я, по батькові.
Роботи приймають до 6 січня 2024 року.
Результати оголосять у День Соборності – 22 січня 2024 року.