Родині нашого колеги Назара Городнюка, який працює помічником машиніста ЕК №127 у Покровському кар’єрі, потрібна допомога. Його 7-річному сину Нікіті встановили серйозний діагноз – злоякісне новоутворення ребер, груднини та ключиці. Зараз дитина перебуває у стані середньої важкості у київській лікарні.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/384531603_651049240429098_3851030964696774078_n-768x1024.jpg)
Хлопчик вже пережив масу клінічних досліджень, але попереду у нього тривалий шлях лікування. Його фінальним етапом може бути операція із встановленням імпланту. Але всі ці процедури коштують дуже дорого. Батьки з неймовірними зусиллями роблять все можливе, аби допомогти своєму синочку, але родині Городнюків не обійтись без нашої з вами підтримки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/Fotoram.io-1-1024x364.jpg)
Так, важкий час, війна, кожен у скрутному становищі, але українські Захисники на фронті виборюють Перемогу над лютим ворогом заради майбутнього наших дітей. На нього має право і маленький Нікіта, який щодня мужньо тримається і витримує всі болісні медичні процедури.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/140363f0c44a35b3c986b41518ff930e-1024x416.jpg)