У районному центрі працюватимуть два пересувні медичні кабінети. Їх отримало місто завдяки спільним зусиллям міської ради з благодійними організаціями Rotaty Lviv International Ukraine та Rotary Club Dnipro City.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/379857092_787879423345344_5482505882778920554_n-1024x1024.jpg)
Про це розповів міський голова Нікополя Олександр Саюк:
– Медичні послуги стають доступнішими. Нікополь нещодавно отримав 2 пересувних медичних кабінети. Вони оснащені необхідним сучасним медичним обладнанням, серед якого система ультразвукової діагностики, діагностичне устаткування для оцінки стану і функцій серця, монітор пацієнта, комп’ютерне обладнання для комунікації з лікарнями через інтернет тощо.
За словами очільника районного центру, один з мобільних кабінетів вже почав працювати. Лікарі Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги цими вихідними здійснювали прийом і консультації пацієнтів в одному з районів міста.
Головна перевага цих кабінетів – мобільність. Зазначається, що відповідні послуги надаватимуться й жителям інших районів Нікополя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/379599521_787879943345292_3841231679700514267_n-1024x1024.jpg)
Графік робити та локації розміщення мобільних кабінетів не публікують з міркувань безпеки.
Необхідну інформацію можна дізнатися у сімейного лікаря чи за номером контакт-центру: 0509649271.