Напередодні Дня фізичної культури і спорту вихованці спортшколи КДЮСШ «Манганіт» змагались на веселих стартах. У змаганнях взяли участь хлопчики та дівчатка різного віку. На бігові доріжки стадіону «Авангард» своїх вихованців вивели тренери: Ольга Меркулова (директор спортшколи), Віктор Шинкаренко, Влада Ткаченко та Анастасія Кашлюченко.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-22-1024x683.jpg)
Дітлахи завзято змагалися за першість у різноманітних конкурсах-естафетах. Спортивну атмосферу доповнювали радість та веселий дитячий сміх. У підсумку всі без виключення учасники спортивного заходу отримали солодкі подарунки. Адже сьогодні всі вони – наші любі переможці!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0988-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0982-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0864-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-9-1024x683.jpg)
Вітаємо весь колектив спортшколи «Манганіт», тренерів та вихованців з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо бадьорості духу, міцного здоровʼя і завжди переможного настрою!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0854-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-16-1024x683.jpg)
До слова, колектив КДЮСШ «Манганіт» запрошує дітей Покрова приєднатися до їхньої спортивної команди.
Для цього можна пройти попередню реєстрацію за посиланням.
Або телефонуйте за такими номерами:
+380 (96) 987 4612 (Анастасія Володимирівна);
+380 (97) 764 21 93 (Влада Володимирівна).