Відсьогодні українські школярі розпочали новий навчальний рік. На превеликий жаль, через воєнні реалії учні Покрова продовжують здобувати знання у дистанційному форматі, без урочистостей, присвячених Дню знань. Тому замість традиційного свята школярі зустрічаються зі своїми вчителями онлайн, але при цьому не втрачають оптимізму. Скільки ж учнів цьогоріч долучились до освітнього процесу в нашому місті, повідомила пресслужба міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1.jpg)
Цей навчальний рік покликав у дорогу за знаннями майже 4 тисячі юних покровчан. Першим в житті він став для 296 першачків, фінальним – для 203 випускників. До шкільної родини Покрова доєдналася 131 дитина з інших територій України. Серед тих дітей, які виїхали з родинами за кордон, є 600, які продовжують здобувати освіту у своїх рідних школах.
Перший урок, який вже відбувся, присвячений Героям, котрі боронять незалежність Батьківщини, та незламності українського народу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/5.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/6.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/7.jpg)
Шкільний дзвоник, що пролунав для школярів онлайн, поведе кожного учня країною знань. Бажаємо, щоб цей шлях був легким, цікавим, пізнавальним, сповненим позитивних вражень та радістю від підкорення нових освітніх вершин!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/8.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/10.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/11.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/12.jpg)
Фото пресслужби міського голови