На День державного прапора України у столиці підняли особливий стяг – з підписами українських Захисників. Урочисту церемонію підняття прапора провів Президент Володимир Зеленський.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/858e23e483b6e6c8ba143a264374e576_1692771411_extra_large-1024x683.jpeg)
Під час заходу глава держави звернувся до українців з такими словами:
– Наш прапор – це наша гордість, впевненість, джерело волі, незламності духу для всіх. Для всіх воїнів, які з цим прапором на броні та під серцем йдуть у бій. Борються за кожен метр нашої землі. Ідуть уперед і дійдуть до нашої Перемоги, – сказав Володимир Зеленський.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/beb45b314d6bf61059395fae63061b5c_1692771418_extra_large-1024x683.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/00746b57bdaddae56d1334bdd8a6643a_1692771415_extra_large-1024x683.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/7cd7db01c1bc160459b44bc116f12f64_1692771417_extra_large-1024x683.jpeg)
Президент розповів, що особливий прапор, який сьогодні підняли в Києві, подолав великий шлях. Його підписали Захисники й Захисниці України, які б’ються за нашу свободу та незалежність у найгарячіших точках:
– Цей прапор був на позиціях наших воїнів – від Чернігова до Одеси. По всій лінії захисту України. У різних бойових бригадах і підрозділах. У шпиталях, де лікують поранених. У руках волонтерів. Цей прапор завжди берегтиме згадку про багатьох українців і українок. Але він неодмінно буде поповнюватися й збагачуватися новими підписами наших воїнів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/a6d9a47d8d829e2255fe539724792e1b_1692771411_extra_large-1024x683.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/dfa73c8eb86b9b92cde5897a17620d36_1692771403_wysiwyg.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/924539eb75e026b296ea115281b4bcdb_1692771407_wysiwyg.jpeg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/68acde1aa93ff1e4ac64dcc5a0266350_1692771407_extra_large-1024x683.jpeg)
Після церемонії прапор передали в Національний музей війни за незалежність України.
– Настане час, коли цей особливий прапор зможе побачити вся наша вільна й мирна Україна. Вся, – підкреслив Володимир Зеленський. – З Днем Державного прапора України! Слава Україні!