Дніпропетровщина серед областей, залучених до проєкту «Пліч-о-пліч». Його мета — відновлення територій, які найбільше постраждали від агресії російських окупантів. Нині будівельники з нашої області працюють на Херсонщині. Про це повідомили в Дніпро ОВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/ФОТО2-1024x576.png)
Уламки ворожого залізяччя на Херсонщині подекуди рясно понівечили людські помешкання. На кожному об’єкті проводять масштабні ремонти, замінюють побиті дахи та вікна, лагодять фасади будинків, при потребі встановлюють нові огорожі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/64ca63344a67a074918982.jpg)
– Наші будівельні бригади працюють у трьох підшефних селах. Ольгиному, Старосіллі, Бобровому Куті. Лагодять побите окупантами. Одночасно у роботі майже 20 будинків. 4 оселі місцевих вже готові. Стільки ж завершать днями. У першу чергу приводять до ладу ті, що потребують поточного ремонту. Далі візьмуться за капітальне відновлення, – розповів начальник ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/ФОТО1-1024x576.png)
Наші будівельники працюють якісно та швидко, щоб встигнути завершити роботи до холодів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/ФОТО3-1024x576.png)