Від початку повномасштабного вторгнення іноземні партнери з різних країн світу надають свою підтримку нашим надзвичайникам, надсилаючи гуманітарну допомогу. Така співпраця не припиняється ані на мить.
Так нещодавно рятувальники Дніпропетровщини отримали 2 пожежні машини – автоцистерну від місцевої пожежної частини Гесмоль (муніципалітет м.Мелле) та автомобіль для оперативної роботи від місцевих пожежних бригад Тостедт і Розенгартен з Німеччини. Про це повідомляється на сторінці Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-7-1024x683.jpg)
Також зазначено, що техніка була презентована Фридериком Цоллем, Робертом, Роландом та Кондратом Шенберг за сприяння асоціації Ukraine-Hilfe Osnabrück-Krakau-Ternopil.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-15-1024x683.jpg)
Завдяки отриманим новинкам надзвичайники зможуть оперативніше та ефективніше виконувати їхні завдання.
Рятувальники нашого регіону висловлюють вдячність благодійникам за таку потрібну підтримку у військовий час.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-11.jpg)