Минулими вихідними у парку ім. Бориса Мозолевського юні спортсмени Покрова провели відкрите тренування на свіжому повітрі під наглядом досвідчених тренерів. Така ініціатива була реалізована в рамках загальнодержавного соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Про це повідомляють його організатори.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347626289_1118254792465173_4366559470863826269_n-1024x1024.jpg)
Ініціатива «Активні парки – локації здорової України» є частиною загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Її метою є популяризація здорового та активного способу життя серед громадян усіх категорій та різного віку.
Приємно, що цей державний проєкт реалізується й у нашому місті. Діти із задоволенням займалися фізичною підготовкою за участю тренера Тайкан Карате Анатолія Авраменка та координатора «Активних парків» Владислава Тимтишина. Заняття розпочалося активною руханкою, а потім хлопці та дівчата виконували силові вправи на зміцнення мʼязів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/361562236_1118778335746152_639758136677064765_n-1024x1024.jpg)
Організатори запрошують всіх бажаючих громадян долучатися до фізкультурно-оздоровчих занять, що проходять на спортивному майданчику у парку ім. Б.Мозолевського.