Бутильовану воду, продуктові набори, вироби медичного призначення, каністри для води, засоби гігієни. Всі ці складові містили фури, які сьогодні заїхали до Покрова в рамках гуманітарної допомоги від ООН. Про це повідомив очільник міста Олександр Шаповал.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353628087_1345801259336999_5088564520432791045_n-—-копия-1024x769.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353827948_1345801339336991_1461044943348363676_n-1024x769.jpg)
Під час зустрічі з благодійниками представники влади обговорили нагальне питання водозабезпечення громади.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353623779_1345801076003684_9189109872054092944_n-—-копия-1024x769.jpg)
Детально розповів про всі кроки, які вживаємо, аби люди були з водою, про проблеми, з якими стикаємося. Говорили про соціальний захист вразливих категорій, внутрішньо переміщених осіб. Готові до подальшої плідної співпраці, – зазначив мер Покрова.