«Укрпошта» організовує продаж легендарної марки для допомоги ЗСУ

«Укрпошта» виставила на продаж 1 тисячу марок «Русскій воєнний корабль, іді …», щоб зібрати на дрони для ЗСУ. Про це повідомив генеральний директор підприємства Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.

За словами керівника, рівно рік тому, 12 квітня 2022 року, було запущено продаж першої марки війни під назвою «Русскій воєнний корабль, іді…!». На ній була написана фраза прикордонників з острова Зміїний, яка стала символом спротиву українців російським окупантам.
Відсвяткувати цю подію маємо так, щоб ще хтось або щось пішли за кораблем. Тож водну стихію ми опанували, починаємо опановувати повітряну – збираємо на дрони для ЗСУ. Маємо 1 тис примірників однойменної презентаційної рамки з легендарною поштовою маркою та відбитком штемпеля «Перший день», яким марка гасилася в день введення до обігу на київському головпоштамті рік тому,– пояснив Смілянський.
Вартість марки складає 1 тис. 600 грн. 1 тисяча гривень з цієї суми буде спрямована на закупку дронів для ЗСУ. Загалом «Укрпошта» планує зібрати 1 млн грн та зробити свій внесок у нашу Перемогу.

Віримо, що така цікава ініціатива знайде своїх прихильників, і ми всі разом докладемо зусиль для того, щоб стати ще на крок ближчими до омріяної Перемоги.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11