В Україні стартував проєкт «Книги на фронт»

Міністерство культури спільно з громадською організацією «Культурний десант» презентували ініціативу зі збору книг для військовослужбовців під назвою «Книги на фронт».

Мета проєкту – підтримка українських військових, надання їм можливості розслабитися та абстрагуватися після напруженого бойового дня.

Наш проєкт – це важлива ініціатива, спрямована на підтримку українських військових, що зараз перебувають на фронті. Завдяки йому ми об’єднуємо українців в бажанні допомогти нашим мужнім Захисникам, які відстоюють мир і свободу в Україні, – акцентував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Наразі до соціального проєкту долучилися 3 книжкові мережі зі своїми 69 магазинами по всій Україні. «Книжковими» партнерами стали мережі Клуб сімейного дозвілля, КМ БУКС та Моя книжкова полиця.

Як зазначають організатори, саме у цих книгарнях можна придбати книжки для українських Захисників, підписати їх та залишити на спеціальній поличці. Тематика книг може бути різною. Також в книгу можна вкласти листівку з особистими побажаннями для військових. Крім того, за бажанням людина може додати свої контакти для подальшого листування.Як бачимо, завдяки такому проєкту зміцнюється українська національна культура, а ми з вами отримали реальний шанс вкотре продемонструвати єдність та підтримати військових, які ціною власного життя виборюють для України незалежність та мирне майбутнє.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11