Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року

Овен. Можливі домовленості з кимось із друзів або з людьми, які займають важливе становище у суспільстві. Йтиметься про підвищення на посаді або про значне розширення повноважень. На робочому місці посилиться конкурентна боротьба та підступні інтриги колег. Стримуйте свої емоції та ретельно виконуйте свої обов’язки, щоб уникнути нарікань. Підприємцям варто звернути увагу на свій колектив, займіться професійним навчанням своїх підлеглих. Проведіть тренінги або надішліть деяких працівників на додаткові курси.

Тілець. Схоже, що настав час здобути додаткову сучасну професію, особливо у сфері інформаційних технологій. Бізнесмени-початківці можуть розраховувати на вигідні угоди з партнерами з найближчого оточення, а також колегами з інших міст або країн. Наприкінці тижня можлива вдала поїздка та укладання перспективних домовленостей. Попри професійні успіхи, із грошима все залишиться на колишньому рівні. Дещо пізніше Ваші зусилля обов’язково призведуть до фінансового прориву, так що працюйте на майбутнє і вірте у свій успіх.

Близнюки. Стосунки в парі можуть зайти у глухий кут через грошові питання, ремонт або зміну житла. Можливі конфлікти на ґрунті побутових витрат та великих покупок для дому. Ймовірні дорогі покупки для дітей. Любовні почуття поки що скуті повсякденними турботами. Самотні, якщо не сидітимуть удома, вступлять у серйозні стосунки. І хоча для них зараз робота понад усе, в особистому житті очікуються приємні моменти. Насамперед це поява нової людини, до якої можуть виникнути романтичні почуття. Все станеться само собою в колі друзів, колег або в іншій невимушеній ситуації.

Рак. Ваш настрій нестабільний: радість змінюватиметься сумом. Хтось із оточення розчарує чи змусить похвилюватися. Але це чудовий час для напруженої роботи. У другій половині місяця можуть справдитися Ваші найсміливіші бажання. Бізнесмени можуть розраховувати на потужну підтримку впливових осіб, інвестиційні вливання заможних партнерів. У співробітників, які працюють за наймом, несподівано з’являються нові перспективи – багато хто змінить роботу на місце з комфортнішими умовами та кращою оплатою.

Лев. У цей період будуть долати давні хронічні недуги. Виконуйте щодня невеликі фізичні вправи, частково перейдіть на вегетаріанське харчування. Фінансова ситуація вирівнюється. Якщо Вам не вистачає грошей, подумайте, щоб монетизувати давнє хобі. Багато працівників матимуть додаткові прибутки. Можлива вдала ділова поїздка, зміцнення зв’язків із іноземними партнерами. Словом, професійне життя стабілізується. Оновлення торкнеться всіх сфер Вашої діяльності. Розбіжності з опонентами, які були в минулому, матимуть цілком переборний вигляд.

Діва. Друга половинка може бути незадоволена Вашою зайвою зайнятістю, тому виділіть час на романтичну вечерю чи поїздку на природу. Тиждень принесе безліч турбот, пов’язаних із сімейними справами. Побут та щоденна рутина забирають багато сил, але Ви зможете зберегти почуття. Ті пари, які давно зустрічаються, захочуть стати ще ближчими, тому ухвалять рішення почати жити під одним дахом. У багатьох представників Вашого знаку відновляться стосунки зі старими друзями та знайомими. Може прийти допомога від когось із колишніх друзів чи людей, які мають вплив. Це справедливо і щодо юридичних проблем.

Терези. Протягом тижня Ви будете комунікабельними, привабливими, і це позначиться на особистих та ділових зв’язках. Вас скрізь прийматимуть з розкритими обіймами, і тільки від Вас залежатиме, де, як і з ким Ви волієте проводити свій час. Самотнім представникам знаку може пощастити зустріти цікаву людину в колі спільних знайомих, існує ймовірність того, що вона стане Вашою справжньою долею. Стосовно здоровʼя, Ваш організм досить міцний, щоб протистояти хронічним та сезонним захворюванням.

Скорпіон. Тиждень якнайкраще підходить для розплутування найскладніших загадок, таємних інтриг та будь-якої аналітичної роботи. Ви відчуєте приплив сил і зможете вирішити більшість проблем, що накопичилися! Зараз час об’єднуватись з іншими людьми, щоб відкрити свій бізнес чи запустити проєкт. Попросіть поради у професіоналів, допомога впливових друзів стане гарною підмогою у бізнесі. На роботі буде справжній завал справ, Вас роздиратимуть на частини. Це непростий період, що вимагає максимальної концентрації уваги та сил.

Стрілець. Безробітні зможуть знайти цікаву роботу в Інтернеті, матимуть підтримку від держави. Начальникам та підприємцям рекомендується звернути увагу на підлеглих. І чим швидше це буде зроблено, тим міцнішими виявляться Ваші позиції. Крім індивідуальних заробітків, можна розраховувати на прибуток від успішних операцій з нерухомістю, підтримку родичів. На основні потреби вистачатиме. Якщо у Вас є хронічні захворювання чи просто щось турбує, не відкладайте лікування на потім, запишіться до лікаря.

Козоріг. Особисте життя перебуває під великою напруженістю, бурхливі сварки не вщухають. Наявні стосунки вимагають максимум уваги та особистих трансформацій. Кар’єрні амбіції, що зросли, можуть серйозно шкодити Вашій близькості з партнером та розумінню. Велика ймовірність, що про себе нагадають колишні романтичні партнери, проте не варто піддаватися спокусі повернутися до колишніх взаємин. Найімовірніше, проблема, через яку Ви розлучилися, нікуди не подінеться. Заплановані поїздки складуться вдало, якщо перенесете їх у третю декаду березня.

Водолій. Протягом тижня у Вас з’явиться гарний шанс втілити щось із задуманого в життя. Це той самий випадок, коли бажання та можливості збігаються. Настав час розширити свій бізнес і збільшити зону впливу. Партнерство з іноземними компаніями допоможе вийти на новий фінансовий рівень. Краще уникати великих витрат і не вкладати гроші в нові проєкти, не укладайте угоди. Для успіху зараз важливо чітко планувати та діяти, ретельно обмірковуючи кожен крок. Власникам справи важливо рекламувати свій товар та послуги в Інтернеті.

Риби. Важливі зміни, на які Ви сподівалися, можуть стартувати саме зараз. Нехай результат не буде негайним – головне розпочати. У всіх справах цього тижня Ви можете розраховувати на партнерів – їхня допомога буде дієвою, і не лише моральною, а й матеріальною. З фінансами можливі проблеми – їх катастрофічно не вистачатиме, тому варто відмовитися від зайвих покупок. Можливе романтичне захоплення або запаморочливий роман, який стрімко розвиватиметься. Сімейні представники знаку насолоджуватимуться ідилією та спокоєм у колі рідних. Намагайтеся більше часу проводити з родиною.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11