Гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року

Овен. Настала світла смуга, але це не означає, що можна розслабитися і скласти руки – йдіть уперед, проявляйте ініціативу і зірки підтримають у всьому! Вплив планет цього тижня для Вас як ніколи вдалий. Головним завданням та справжнім успіхом стане розвиток зв’язків із колегами з інших міст чи країн. Перешкод жодних немає, Вас підтримують, Ви затребувані та шановані серед колег. Можлива поїздка, яка складеться дуже вдало та дозволить просунути справи вперед.

Тілець. Закохані зазнають безліч приємних моментів завдяки позитивному впливу планет. Для неодружених представників знаку планети обіцяють незабутній тиждень романтики та флірту. Ймовірність зустрічей з цікавими у всіх сенсах персонами зараз дуже велика. Саме серед них можна зустріти саме того (або ту), хто стане єдиним (-ою) та неповторним (-ою). Це може трапитись в потязі або колі людей, які приїхали здалеку. Головне, не поспішайте з висновками, придивіться до свого обранця уважніше.

Близнюки. Гарний тиждень для маркетингових досліджень, великомасштабної реклами Вашої діяльності, а також для обґрунтованого ризику у фінансових справах. Якщо ж Ви шукаєте роботу, то зумівши як слід подати себе, маєте шанс отримати навіть привабливіші умови, ніж ті, на які сподівалися. Головне – будьте впевнені у собі. Підвищена романтичність може стати на заваді Вам. Попри позитивні аспекти планет, Ви періодично страждатимете від головного болю, тому перегляньте свій режим дня.

Рак. Насичений тиждень, у Вас багато різних справ, важко зосередитися на чомусь одному, і все ж таки необхідно якось прояснити ситуацію. Найімовірніше, деякі з Ваших занять втратили сенс і в ділових відносинах настав час навести лад. Партнери вже не так Вас розуміють, але все ж таки не рвіть зв’язки різко. Можливо, необхідно здійснити деяку реорганізацію зсередини, переглянути умови співпраці. Найімовірніше, довкола Вас багато потенційних партнерів, із якими можна створити щось довгострокове і взяти від життя максимум можливого.

Лев. Ймовірна поява нових друзів, однодумців та впливових покровителів. Крім цього, є реальним і відновлення старих зв’язків. Завдяки численним помічникам Ви зможете реалізувати свої далекосяжні плани, а в деяких випадках – навіть подумати про переїзд або придбання нерухомості в далеких країнах. Ресурсів вистачає на наймасштабніші проєкти! Найманим працівникам захочеться залишити всі справи та вирушити у відпустку, оскільки Ви працювали за весь колектив. Дозвольте собі на якийсь час забути про роботу – Ви заслужили повноцінний відпочинок.

Діва. Можливі зміни у прихильності та дружніх взаєминах. Намагайтеся не надто поспішати, а то, як би потім не довелося пошкодувати про ухвалені поспіхом рішення. Безліч цікавих справ та захоплень будуть тягнути Вас у різні боки. Прекрасний тиждень для творчих людей, які шукають нові способи самовираження, але ті, чия робота пов’язана з відповідальністю та встановленим ладом, можуть опинитися в складній ситуації. Ви отримаєте багато задоволення, вирушивши в подорож з коханою людиною або з компанією хороших друзів, однак намагайтеся обмежити витрати, як би це не було важко.

Терези. Тиждень перевірки Ваших переконань на міцність та зміцнення внутрішнього стрижня. У цей час Ви чітко розумієте, що будь-яка свобода має межі. Ймовірно, роль цього періоду у Вашому житті полягає в тому, щоб трохи приземлити Вас, дати зрозуміти, що на бігу багато не зробиш. Настав час від обіцянок і прекрасних задумів перейти нарешті до справи. Продуманий план допоможе Вам нічого не забути та зосередитись на головному.

Скорпіон. Неспокійний тиждень, багато метушні і найрізноманітніших завдань, часто несумісних одне з одним. Мабуть, краще поки що залишити ті справи, які потребують уваги та зосередженості. Найкраще займіться рекламою свого бізнесу, відвідайте виставки та конференції, більше подорожуйте. Можливі проблеми в тих сторонах Вашого життя, де потрібна надійність і сталість – наприклад, у подружніх стосунках. Уникайте ухвалення рішень, розрахованих на тривалий період часу: Ви зараз надто погано уявляєте, що на Вас чекає за поворотом.

Стрілець. Можливі вдалі угоди з нерухомістю, якщо вони були заплановані ще торік. Службовці захочуть змінити місце роботи, але краще цю витівку відкласти до кінця весни. Підприємці замисляться про реорганізацію свого бізнесу та розширення штату співробітників. У фінансовому плані тиждень досить вдалий. Грошей стає більше і, крім звичайних заробітків, можна розраховувати на повернення старих боргів, отримання кредиту. Якщо Ви перебуваєте у шлюбі, то зараз найкращий час, щоб подумати про поповнення сім’ї або розширення житлової площі.

Козоріг. Тиждень обіцяє бути метушливим. Намагайтеся зробити так, щоб люди, які оточують Вас, правильно розуміли Ваші дії. Будьте уважнішими до потреб інших людей і намагайтеся враховувати їхню точку зору. Намічені Вами плани можуть бути зруйновані. Можете опинитися у складній ситуації, в якій доведеться розраховувати на підтримку рідних та близьких. Але й Ви зі свого боку не забудьте протягти їм руку допомоги. Терпіння, твереза оцінка ситуації та почуття міри стануть Вам у нагоді найближчим часом.

Водолій. Сприятливий час для досліджень, вивчення найглибших складних предметів, а також для саморозвитку. Підсвідомість буде активнішою і доступнішою, ніж зазвичай. Частіше дослухайтеся до голосу інтуїції і замислюйтеся над символізмом своїх снів. Це час для сумнівів та серйозних роздумів. Вас можуть зацікавити нові знання та професійні напрями. Можливо, Ви захочете навчитися чогось важливого для себе чи Вашої роботи. Вас цікавитиме сутність речей, а не поверхневі знання. Ви побачите світ у нових, невідомих раніше фарбах.

Риби. Обставини допомагають Вам діяти організовано та результативно. Посилюється прагнення бачити реальний ефект від своїх зусиль, здатність пам’ятати кілька різних напрямів, керувати діями інших людей. Якщо з’явиться можливість взяти на себе додаткову відповідальність чи обов’язки – не відмовляйтеся, і Ваш вплив на перебіг справ помітно зросте. Дійте впевнено, керуйтеся здоровим глуздом, все оцінюйте з погляду реальної відчутної користі.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11