Охочі врятувати життя поранених Захисників можуть стати донорами

Щодня мужні Захисники України виборюють свободу, незалежність та мир для нас з вами. На жаль, за це доводиться платити доволі високу ціну. Іноді навіть найвищу – життя. Але наші медики цілодобово боряться за кожного бійця у шпиталях по всій країні. Для того, щоб збільшити їх шанси – необхідно багато «цілющої рідини», якою може поділитись кожен здоровий українець. Долучайтесь і ви до донорського фронту.
Комбінат вже практично рік, з початку повномасштабного вторгнення, долучається до донорської ініціативи. З тих пір наші колеги здали до банку крові 382 дози.
Наразі знову існує нагальна потреба у донорській крові всіх груп та резус-факторів. Хто готовий нею поділитись, може звернутись до Нікопольської станції переливання крові, за такою адресою: вул. Гагаріна, 66, у будні – з 8.00 до 12.00.
Якщо Ви не маєте можливості самостійно дістатись пункту призначення, але є бажання поділитись своєю кров’ю з тими, хто того потребує, то комбінат готовий організувати перевезення власним транспортом. Наступна поїздка з метою донації запланована на 7 березня.
Автобус рушатиме від стадіону «Авангард» 7 березня о 9.30.
Для того, щоб стати донором, працівник комбінату (його родичі, друзі, знайомі) має сповістити про своє бажання керівництво підрозділу або подати заявку до Відділу кадрів та навчання за номером: (805667) 5 32 53.
Перед тим, як рушатимете до медзакладу, не забудьте з собою взяти:
  • паспорт;
  • ІПН – номер картки платника податків;
  • бахіли чи змінне взуття;
  • питну воду.
Пам’ятайте, що донором може стати здорова людина, котра важить не менше 50 кг. Одна ваша донація може врятувати життя трьом нашим Захисникам.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11