![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-19-300x173.jpg)
Понад 1300 дітей працівників комбінату отримали солодкі подарунки до Нового року
«Війна війною, а у дітей має бути свято». Саме так з приводу придбання традиційних новорічних подарунків для дітей гірників висловився голова профкому нашого підприємства
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320569000_1085218462878718_364409016693440285_n-300x225.jpg)
Всі ми – творці Перемоги! Як на Дніпропетровщині Миколая зустрічали?
Сьогодні в усій наші незламній країні вітали Святого Миколая Чудотворця, від якого дітлахи чекають справжнього дива – завершення війни, повернення батьків із фронту, іграшкових
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/elektroenerhyia-provoda-5-300x200.jpg)
Німеччина направляє 130 млн євро у Фонд енергетичної підтримки України
У грудні уряд Німеччини оголосив про внесок у розмірі 30 млн євро на закупівлю обладнання для відновлення пошкодженої російськими обстрілами енергетичної інфраструктури України. Відповідні
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/800_0_1564055915-6655-300x192.jpg)
Гороскоп на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 року
Овен. Практично будь-яка справа, робота, бізнес, кар’єра, принесуть задоволення та фінансовий прибуток. Висока активність у професійній діяльності допоможе набути більше впевненості та поставити нову мету
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/Оперативна-1-300x171.jpg)
Новини Дніпропетровщини, 19 грудня: чергові обстріли Нікопольщини, а також вдале «полювання» ППО на «шахеди»
Терор Нікопольщини та відмінна робота ППО. Керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, доповів, що цієї ночі росіяни вкотре атакували Нікопольщину важкою артилерією та
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/maxresdefault-2-300x169.jpg)
Шановні колеги, друзі, знайомі, жителі громади, наші любі дітки! Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая Чудотворця!
Ось і настало свято, на яке з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі, –День Святого Миколая. Зустрічаємо його з вірою у дивовижні