Український БПЛА «ШАРК» наводить жах на окупантів

     За період повномасштабного збройного вторгнення росії на територію України, рашисти випробовували на нас різні методи своєї агресії. Одним із таких є застосування іранських дронів, якими терористи останнім часом вражають наші енергетичні обʼєкти, і це нам дуже дошкуляє. Поки «друга армія світу» благає країну-ізгоя Іран надати їй БПЛА, Україна «не пасе задніх», а натомість сама розробляє засоби боротьби з ворогом. Так, Українська компанія «Укрспецсистемс» розробила новий, стійкий до роботи в умовах радіоелектронної боротьби, безпілотний авіаційний комплекс «ШАРК», який до того ж може коригувати американські реактивні артилерійські системи HIMARS.

     Новітній БПЛА розробили в ТОВ «Укрспецсистемс» – українська компанія, створена у 2014 році. Займається розробкою і виробництвом військових та цивільних комплексів БПЛА, наземних станцій управління, корисного навантаження, компонентів та програмного забезпечення.

      — Розробка «ШАРК» велася фактично вже під час повномасштабного вторгнення як оперативна відповідь нашої компанії на виклики та потреби української армії. Сьогодні «ШАРК» повністю готовий до застосування у бойових умовах, — повідомила пресслужба «Укрспецсистемс».

     В компанії додали, що розробка цього розвідувального БПЛА від проєкту до першого польоту тривала менше ніж півроку.

      — Подвійна гордість, що це повністю український безпілотник – від ідеї до виробництва.

     «ШАРК» сконструйований спеціально для проникнення на тимчасово контрольовану ворогом територію: для проведення глибинної аеророзвідки та коригування, у тому числі, західного далекобійного озброєння – зокрема, HIMARS.

     Завдяки надійному модулю зв’язку БПЛА може залетіти в тил ворога на відстань до 60 км, а сучасна система камер дає змогу вести спостереження за об’єктом на відстані до 5 км.

     «ШАРК» обладнаний камерою з 30-кратним оптичним збільшенням і додатковим цифровим зумом.

     За даними інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяINFORM «ШАРК» має наступні тактико-технічні характеристики :

✔️ час розгортання – 15 хвилин,

✔️ температура експлуатації – від -15 С до +50 С,

✔️ час польоту — понад 2 годин;

✔️ дальність зв’язку — 60 км;

✔️ практична стеля — 2000 м;

✔️ камерна система — Full HD електрооптичний сенсор з 30-кратним оптичним збільшенням та додатковим цифровим зумом;

✔️ злітна маса — 10 кг;

✔️ розмах крил — 1,91 м;

✔️ максимальна швидкість польоту — 150 км/год;

✔️ метод шифрування – AES256;

✔️ крейсерська швидкість – 70-90 км/год;

✔️ швидкість звалювання – 60 км/год;

✔️ спосіб зльоту – катапульта;

✔️ спосіб посадки – парашут.

https://www.facebook.com/ukrspecsystems/posts/547569837376648

      Що ж, не заздримо російським загарбникам, над якими пролітатиме хижа українська «пташка». Пишаємося нашими геніями, які на інтелектуальному фронті допомагають незламним ЗСУ бити російську нікчемну орду та впевнено наближати Перемогу України!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11