На Нікопольщині знову було гаряче від російських снарядів. Про це написав керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко:
– Ворог обстріляв район тричі за ніч. Гатив з важкої артилерії по Нікопольській та Марганецькій громадах. Випустив 75 снарядів. Обійшлося без загиблих та постраждалих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306998766_454468173381889_6308181960869576910_n.jpg)
Сам Нікополь був атакований двічі. У місті пошкоджені до 20 будинків, кілька газогонів та ліній електропередач. Без світла лишилися майже 3 тис. помешкань. Частину уже підключили. Енергетики продовжують лагодити мережі.
У Марганецькій, Мирівській та Томаківській громадах, які напередодні увечері лишилися без води через ворожі обстріли, тривають відновлювальні роботи.
У решті районів ніч минула без обстрілів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306863745_454468250048548_8968671509933284441_n.jpg)
Ворог не припиняє бити по мирним людям. Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук доповнив, що по Нікополю рашисти випустили три десятки снарядів:
– У місті виникло дві пожежі – горів гараж та приватне помешкання. Всього пошкоджено 18 житлових будинків, де мирно спали цивільні люди. Також 9 господарчих споруд, 5 ліній електропередач, два газопроводи, автівка, трансформаторна підстанція та неексплуатований магазин. Попередньо, без жертв. Тривають роботи з відновлення електропостачання.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306816737_5751466928217465_6621443355700833113_n-1024x768.jpg)
Голова облради нагадав, що уламки снарядів після обстрілів чіпати не можна. У разі їх виявлення, слід негайно телефонувати до поліції або ДСНС. Так, учора піротехніки виявили й знешкодили кілька реактивних та артилерійських снарядів і гранату. В с. Мар’янське снаряд 122 мм від РСЗВ “Град” застряг просто в кімнаті приватного будинку. Його знешкоджено, люди не постраждали.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306943559_5751465691550922_7666229886622258974_n-1024x683.jpg)
– Віримо в Збройні сили, Президента і свою державу. Перемога обов‘язково буде за нами, – впевнений Микола Лукашук.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306841859_5751465708217587_2106623978883160088_n-1024x768.jpg)
“Інфраструктура та комунальні підприємства Нікополя працюють”, — звітує очільникр міста Олександр Саюк.
– Допомагайте за можливості сусідам, товаришам. Не залишайтесь осторонь чужої біди. Хочу побажати вам доброго робочого дня. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – закликав Олександр Іванович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306600421_5751466818217476_5728258325970993536_n-1024x768.jpg)
На Криворізькому напрямку фронту ситуація залишється напруженою, але стабільною. Начальник військової адміністрації м.Кривий Ріг Олександр Вілкул зазначив, що бойовий дух наших військових дуже високий, вони успішно виконують усі розпорядження:
– За даними оперативного командування “Південь”, за добу наші підрозділи відпрацювали 110 вогневих завдань по районах зосередження живої сили та бойової техніки, по підрозділах ППО й радіоелектронної боротьби ворога, а також тримаючи вогневий контроль над переправами і логістичними центрами на окупованій території. Через великі втрати в ході бойових дій значно знизився рівень морально-психологічного стану в підрозділах окупаційних військ. Сили оборони півдня України продовжують виконання завдань і вживають заходів щодо якнайшвидшого повернення мирного життя у звільнених громадах.
Разом із військовими була проведена евакуація 21 людини зі звільненої Миролюбівки Херсонської області. Серед них двоє дітей та люди, яким вже за 80 років. У Кривому Розі їм надають всю необхідну допомогу, в тому числі з розселенням.
У самому Кривбасі працює вся інфраструктура, комунальні підприємства, медична сфера та соціальні установи. Ситуація в місті повністю контролюється Військовою адміністрацією та ЗСУ. Триває видача безкоштовних продуктових наборів від міста. Їх отримали понад 146 тисяч малозабезпечених криворізьких сімей. Кривий Ріг надає допомогу прифронтовим громадам.
– Наше місто-фортеця живе та працює. Усі разом ми наближаємо перемогу, яка обов’язково настане. Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та Перемогу! Давайте кожен із нас запитає сам у себе: «що я зробив сьогодні, щоб наблизити нашу Перемогу, і що я можу зробити завтра!». – закликав Олександр Вілкул.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/1648500388_topchik.jpg)