Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня 2022 року

Овен. Саме час добре попрацювати, щоб поповнити сімейний бюджет. На початку тижня можуть виникнути нерозв’язні, на перший погляд, питання не звертайте на них уваги і трохи зачекайте: скоро все налагодиться. Не звалюйте на свої плечі непосильну ношу, займайтеся власним здоров’ям, покращенням фізичного стану та зовнішнього вигляду. До кінця тижня обставини складуться якнайкраще для переговорів, обговорення умов співпраці та ділових поїздок.

Тілець. Всі справи будуть даватися легко, якщо Ви заздалегідь не озвучуватимете свої плани. Можлива зустріч із діловою людиною, яка зробить вигідну пропозицію. Тиждень важливий для професійної діяльності – у кар’єрі настає вирішальний етап. Не бійтеся починати нове та завершувати безперспективні стосунки. Щоб зробити ривок уперед, доведеться пройти через деякі самообмеження або усамітнення, щоб правильно розставити пріоритети та зібратися з думками.

Близнюки. Тиждень змін, які принесуть психологічний спокій та відчуття гармонії. Зверніть увагу на сигнали свого тіла – можливо, необхідно отримати консультацію фахівця. Не виключено, що доведеться звернутися за порадою, повернутися до давно набутого та вже забутого досвіду, щоб вирішити складні питання. В особистому житті все має складатися добре – очікуйте приємних сюрпризів та подарунків. Будьте уважними до рідних, близьких, особливо – дітей.

Рак. Сприятливий період для побудови планів на майбутнє – майже все задумане зможете реалізувати незабаром. В емоційно-чуттєвій сфері вдається досягти задоволення, домовитися з коханою людиною про подальші перспективи взаємин. Намагайтеся не піддаватися почуттям, що несподівано нахлинули, спочатку розберіться в собі до кінця. Гарний час для ухвалення серйозних рішень щодо місця проживання, купівлі або продажу нерухомості.

Лев. Прекрасний період для вирішення матеріальних проблем, пошуку додаткових ресурсів, а також для розмов про підвищення зарплати чи поліпшення умов праці. Виявіть розважливість та передбачливість. Грошові надходження не забаряться, якщо Ви можете щось запропонувати натомість. Особливо вдало підуть справи людей, зайнятих у творчій сфері діяльності. У сімейних стосунках та в романтиці можуть відбутися зміни – будьте готові до несподіваних поворотів.

Діва. Слушний час для того, щоб зайнятися побутовими питаннями, придбати необхідні господарські товари, техніку чи обладнання. Намагайтеся закінчити мляві проєкти і давно розпочаті справи, які вже не дуже цікаві. Якщо є потреба змінити щось у професійній сфері – можна ініціювати це протягом тижня. Тиждень сприятливий для розмов із керівництвом, співбесід, пошуку роботи та нових ділових партнерів.

Терези. Може статися неприємна ситуація, внаслідок якої доведеться змінити манеру поведінки та ставлення до деяких знайомих. Існує ймовірність емоційних зривів через розбіжності з партнером. До кінця тижня обставини сприяють вирішенню юридичних питань, зверненню до громадських організацій. Успіх будь-якого підприємства багато в чому залежить від Вашої впевненості у собі та реального сприйняття навколишньої дійсності.

Скорпіон. Можливий дивний збіг обставин або отримання несподіваної звістки, яка ускладнить взаємини в сім’ї чи із партнером. Доведеться долати труднощі у спілкуванні з близькими людьми, шукати компромісні рішення. Будьте готові до серйозних проблем, якщо стоятимете на своєму. Якщо напруженість наростає, ліпше поступіться, і через невеликий проміжок часу, використовуючи своє красномовство та інтуїцію, Ви зможете вийти із скрутного становища.

Стрілець. Сприятливий тиждень, особливо у сфері взаємин. Успіхи рідних та близьких людей принесуть Вам наснагу. Вас не залишає почуття закоханості, люди навколо помічають Ваші найкращі риси, хочуть взаємодіяти. Тим, хто поки що самотній, це принесе радість спілкування та талан. Але не витрачайте свої душевні сили даремно. Якщо у Вас є діти, саме час проявити ініціативу і серйозно поговорити про майбутнє. Протягом тижня вирішиться багато складних питань.

Козеріг. У роботі та кар’єрі, загалом, все добре. Наполеглива праця та самодисципліна допоможуть упоратися з будь-якою справою та здобути визнання. Багато чого, що раніше було значущим, більше Вас не цікавить. Вдається позбутися ілюзій та виправити скоєні помилки. Бережіть себе – зайва метушня та напруженість можуть підірвати Ваше здоров’я. До кінця тижня Вас потішать результати виконаної роботи. Можливо, повернуть борги, а можливо, Ви отримаєте несподівану одноразову виплату.

Водолій. Ваші обережність, розсудливість і передбачливість виявляться дуже доречними. Головне – не поспішати, щоб уникнути необачних вчинків. Зростає Ваш авторитет, мудрі колеги допомагають у вирішенні складних питань. Вам може відкритися правда на деякі речі, можливо, на нинішні стосунки, що може призвести до розчарування. Намагайтеся переключити свою увагу, щоб не гальмуватись на дрібницях, повсякденній метушні та токсичних зв’язках.

Риби. Деякі недогляди або помилки змусять Вас поринути в роботу, яка вимагатиме великих зусиль і неординарних рішень. Обов’язково продумайте план дій, інакше зусилля, які Ви докладаєте, не окуплять результату. Дбайливо витрачайте свої ресурси – час, фізичні сили та гроші. Зараз не період для відпочинку – виявіть активність у пошуку додаткових заробітків та нової співпраці. Люди з минулого, колишні колеги, можуть допомогти у вирішенні проблем.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11