В Україні стартувала акція «Смілива гривня». Долучитися може кожен

У серпні Національний банк України спільно з Ощадбанком та ПУМБом започаткували акцію під назвою «Смілива гривня». Її головна мета полягає у зборі монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 та 10 гривень задля передачі їх у банки на підтримку Збройних Сил України.

Як зазначають у Національному банку, мобілізація коштів для підтримки Збройних Сил України є одним із пріоритетних напрямів у роботі структури. Починаючи з 24 лютого, відкрито спеціальний мультивалютний рахунок для допомоги нашим Захисникам. Варто відзначити, що за 5 місяців повномасштабного вторгнення, на цей рахунок надійшло понад 20 млрд гривень. Та зважаючи на те, що війна, на жаль, триває, нашим мужнім ЗСУ, як і у перші дні агресії, надзвичайно потрібна наша з вами допомога.

Згідно зі статистичними даними, зараз в Україні в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму більше ніж 5 млрд гривень. Дуже часто монети номіналом 10 коп. та 50 коп. не використовуються українцями для готівкових розрахунків та просто лежать у кишенях або скарбничках. Але слід зрозуміти, що саме ці, здавалось би, на перший погляд, непотрібні монети, можуть допомогти ЗСУ й надалі захищати Україну від російських окупантів. Адже на них можна буде придбати зброю та необхідні військові речі.

Пункти мобілізації монет функціонуватимусь із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ» майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи.

Також адреси відділень є на сайті «Смілива гривня» https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/.

У Нацбанку акцентують на тому, що такий збір коштів можна також організувати серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах.

Реквізити для здійснення благодійного платежу наступні:

Банк: Національний банк України
МФО: 300001
Рахунок №: UA843000010000000047330992708
код ЄДРПОУ: 00032106
Отримувач: Національний банк України
Призначення платежу: Благодійний внесок Акція «Смілива гривня»
Тож не залишаємося байдужими, шукаємо монети та наближаємо нашу спільну Перемогу!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11