Таке заповітне бажання є основним мотивуючим фактором, який надихає на злагоджену та результативну роботу дружну команду Чкаловської збагачувальної фабрики (ЧЗФ). А ще – згуртованість та дотримання трудової дисципліни. Саме ці пріоритети у такий важкий військовий час називає ключовими в роботі виконуючий обов’язки начальника ЧЗФ Юрій Кородзієвський. Говорить, що завдяки професіоналізму і наполегливості всього колективу вдалось досягти високих показників виробництва у І півріччі та заслужено очолити групу збагачувачів. Юрій Петрович нам озвучив те, що об’єми по завалці та випуску валового концентрату виконані на 101%. Відвантажується, на жаль, тільки 4-та частина. Основна маса виготовленого концентрату переміщується на накопичувальні склади. Та сподіваємось, що така ситуація триватиме недовго, що в найближчий час кон’юнктура ринку зміниться на користь комбінату. Фабрика до цього інтенсивно готується, оновлюючи свої потужності та зміцнюючи бойовий дух в колективі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/9-6-1024x683.jpg)
За словами керівника ЧЗФ, з початком війни і до цього часу чисельність персоналу підрозділу скоротилась на 32 людини, за рахунок мобілізації чоловіків та вимушеної еміграції жінок за кордон. Це звісно ускладнює вирішення щоденних виробничих завдань, але в жодному разі не впливає на їх виконання. Бо абсолютно всі розуміють, заради чого напружено працюють… Готові тримати такий ритм і надалі, аби тільки працювати і таким чином наближати Перемогу України та поступово повертатись до мирного життя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/4-6-1024x683.jpg)
Такому оптимістичному та рішучому настрою сприяє реалізація серйозних проектів з модернізації фабричного обладнання, яка стартувала з початком року, продовжується зараз і має перспективний розвиток.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-8-1024x683.jpg)
Наразі в центрі особливої уваги працівників ЧЗФ – корпус збагачення. Саме на цій виробничій ділянці наразі виконуються важливі роботи з монтажу відсаджувальної машини МО-212 №4 та 4 зневоднюючих елеваторів, раніше було встановлено 2 нових турбоповітродувки. Крім того, 8-го липня в цьому ж корпусі розпочав свою роботу в технології новий грохот ГІСЛ-62. Також реалізується проект по монтажу та запуску в роботу нового вузла дозбагачення. Таким чином, на фабриці очікують суттєвого покращення розділення концентрату за сортами та підвищення продуктивності роботи зазначеного виробничого вузла. І це ще не всі оновлення…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/8-6-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/5-5-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/10-5-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/7-3-1024x683.jpg)
Зараз ведеться вже завершальний етап масштабних робіт із залученням підрядних організацій, які тривають на складі готової продукції та в корпусі промивки. Вони стосуються заміни перекриття підлоги та покрівлі.
У другій половині півріччя, за словами Юрія Петровича, колектив Чкаловської фабрики планує тільки підсилювати свої виробничі потужності:
– Ми і надалі будемо впевнено рухатись вперед, маємо на меті продовження відновлювальних робіт. Вони стосуватимуться ремонту валків дробарок, промивальних машин і класифікаторів. Віримо, що зуміємо втілити в життя все задумане, бо тільки з таким оптимістичним настроєм треба прямувати до Переможного успіху і на полі бою, і на виробничому фронті.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-12-1024x683.jpg)
Реалізовувати все заплановане та підвищувати виробничий потенціал фабрики її керівнику допомагає потужний склад грамотних інженерно-технічних працівників: заступник начальника цеху з обладнання Антон Савін, головний енергетик Сергій Смислов, начальник основної виробничої дільниці (корпусу збагачення) Олексій Рижиков, начальник складу сировини та готової продукції Віталій Неділько, старші майстри – Валерій Захода, Вадим Товкань, Вячеслав Добрида і Тарас Кононенко. Серед робітників особливим хистом та майстерністю вирізняються такі досвідчені збагачувачі: концентраторник Ольга Проскура, слюсар Сергій Савенко, електрослюсар Віталій Глотов, електрогазозварник Володимир Мотика, машиніст екскаватора ЕКГ Євген Ярош.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/13-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/15-4-1024x683.jpg)
На дільниці Водошламового господарства нас, як завжди, гостинно зустрічав начальник Артем Єрошкін із своєю професійною командою (механік Дмитро Величко, мехслужба: бригадир Дмитро Маслов, слюсарі Володимир Сапун і Віталій Юрченко, електрогазозварник Олександр Марусіченко; енергослужба: електрослюсарі Володимир Бараннік та Олександр Шепулін; машиністи насосних установок — Юрій Александров, Віталій Андрієнко та Роман Галанов.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/вшг-1024x683.jpg)
Під час нашої зустрічі спеціалісти цієї дільниці займались плановим технічним обслуговуванням насосів та ревізією магістралей. У перспективі чекають на прибуття нового насосного обладнання для ще більш ефективного виконання поставлених завдань.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/22-1-1024x683.jpg)
Юрій Кородзієвський в цілому задоволений роботою колективу фабрики у першому півріччі, за що висловлює щирі слова вдячності всім своїм колегам. Звертається до них з такими теплими побажаннями:
– Хочу побажати всім нам найшвидшого мирного неба у вільній Україні. І, звісно, щастя, міцного здоров’я та добробуту у кожен дім.
Наталія ЧЕПЕЦЬ