Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року

Овен. Зміцнюється впевненість в собі та сила волі. Намагайтеся відкласти убік власні труднощі, і до кінця тижня Ви з подивом виявите, що вони зникли самі собою. Не поспішайте у справах, але дійте рішуче – так Ви легше подолаєте перешкоди та навіть отримаєте вигоду від конкурентів. Фінансові угоди протягом цього часу будуть доведені до успішного завершення, а прагнення творчої реалізації допоможе Вам вирішити багато проблем.

Тілець. Сприятливий період для бізнесу, розвитку індивідуального проєкту, фізичної праці. Намагайтеся зайняти нейтральну позицію, якщо Ви уплутані в конфліктну ситуацію. Будь-яка діяльність, що вимагає застосування сили та підприємливості, принесе Вам задоволення. Застосувавши творчий підхід, Ви зможете вирішити складні завдання, подолати деякі перешкоди, що допоможе ясно побачити перспективи нещодавно розпочатих робіт.

Близнюки. Ваші експресивність та ентузіазм магічним чином впливають на оточення. Загальна поведінка визначатиметься динамізмом, і Ви зможете взяти ініціативу в свої руки, щоб, нарешті, просунутися у справах і отримати грошовий прибуток. У Вас є всі шанси завоювати прихильність давно бажаного партнера, а у шлюбі помітні позитивні зміни та стабілізація сімейних взаємин. До кінця тижня Ваші слова набувають сили, що дозволить впливати на оточення.

Рак. Додається життєвих сил і енергії, посилюється прагнення діяльності, що дозволить Вам енергійно взятися за справу і вирватися вперед. Вдалими виявляться ділові візити, звернення до влади, офіційні структури. Використовуйте цей період для планування робіт, нарад, виступів, презентацій – Ви отримаєте підтримку співробітників та партнерів. Зіпсувати настрій можуть люди з минулого, несподівана поява людини, з якою пов’язана життєва драма.

Лев. Зростає життєва сила, імунітет до різних захворювань. Це супроводжується піднесенням духу, відчуттям бадьорості та фізичної сили. Тому не виключено, що зіткнувшись з опором Вашим діям, Ви зазнаєте бажання вступити в конфлікт. Скинути напруження можна, якщо зайнятися спортом чи активним відпочинком, особливо наприкінці тижня. Період сприятливий для любовних та сімейних стосунків, розмов про спільне майбутнє.

Діва. Ваша активність зростає, і це приваблює до Вас партнерів протилежної статі. Хороший період для зізнань у коханні, заручин, одруження, але тільки якщо впевнені у своїх почуттях. Період сприятливий і для сфери ділових взаємин, професійної діяльності та кар’єрного просування. Проте швидких матеріальних результатів очікувати не варто – зараз Ви працюєте на перспективу, а доходи отримаєте пізніше.

Терези. Настав період натхнення, тож спрямуйте свою енергію у правильний напрям, який принесе не лише результати, а й хороші емоції.
Тиждень насичений, цікавий, але неоднозначний – може статися все, що завгодно, особливо якщо маєте шлейф незавершених зв’язків, які зараз можуть нагадати про себе. У житті відбуваються важливі зміни, і якщо вдасться проаналізувати їх правильно, можна зробити хорошу закладку на кілька місяців вперед.

Скорпіон. Для романтики, відпочинку та розваг тиждень підходить більше, ніж для бізнесу та ділової сфери. Гарний час для того, щоб приділити увагу своєму хобі, дітям, творчості, любовним стосункам. Не найкращий період для вирішення майнових і фінансових питань. Велика кількість інформації, що надходить, критика з боку партнерів, може збивати з пантелику, заважати раніше спланованим справам. Зараз не варто міняти те, що нещодавно запущено у роботу, те, що вже затвердили.

Стрілець. Зростають творче піднесення, оптимізм та життєрадісність, що суттєво допоможе під час вирішення будь-яких справ. Якщо Ви давно планували закордонну поїздку, далеке відрядження або серйозну розмову з іноземцем, настав час це зробити. Складаються сприятливі умови задля досягнення вищого соціального стану, кар’єрного зростання, залучення спонсорів до своїх проєктів. Можливо, колектив Вас висуне на роль неформального лідера чи керівника.

Козеріг. Період змін та удосконалень у професійній сфері. Ваша участь у житті інших людей та енергійність допоможуть залагодити конфлікти з оточуючими, а також нейтралізувати власні недоліки. Можлива переоцінка життєвих цінностей та коригування цілей, що допоможе досягти успіхів у короткий термін. Завдяки власному досвіду та впевненому руху вперед Ви надихаєте партнерів та колег виконувати роботу якісно та у встановлений термін.

Водолій. Підвищуються амбітність, з’являється бажання проявити свої таланти та здібності, заявити про себе та свої інтереси. У справах посилюється азарт, що дозволяє себе зарекомендувати та отримати низку переваг. Однак намагайтеся витрачати свій ресурс економно, щоб уникнути погіршення самопочуття. Відпочинок потрібний, щоб ефективно працювати. Ви отримаєте задоволення від громадських заходів, екскурсій та ділових поїздок.

Риби. Якщо Ви чимось незадоволені у житті, пам’ятайте, що зміни починаються у думках! На Вас чекають приємні сюрпризи, цікаві одкровення, несподівані відкриття. Проаналізуйте, як Ви контактуєте з людьми, чи виконуєте свої обіцянки, чи завершуєте Ви розпочаті раніше справи. Зараз особливо важливо стежити за мовленням, уникати зайвої балаканини, пліток, чуток неперевіреної інформації.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11