Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Покрова. Захищаючи Україну від рашистської орди, загинув наш земляк, гранатометник 1 стрілецького відділення, рядовий КОПИЩИК Дмитро. Йому було лише 36 років…
І ця біда теж не пройшла повз колектив Покровського ГЗК. Батько Дмитра Віктор Копищик працює механіком на Чкаловській збагачувальній фабриці. Наразі він теж на передовій, боронить Незалежність України, наше мирне небо.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/Копищик-загиблий-герой-739x1024.jpg)
Гідний син свого батька поклав життя за наше майбуття… Як же все це несправедливо…
Нестерпно боляче втрачати молодих хлопців, котрі мужньо закривають собою Батьківщину від ворожих куль…
Світла пам’ять і слава Захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Дмитра, нашому шановному колезі – батькові, який, крізь пронизливий біль, пишається подвигом свого найкращого у світі сина.
Прощання з Героєм КОПИЩИКОМ Дмитром відбудеться 15-го червня, о 10.00 на бульварі ім. Т.Г. Шевченка.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100017214120763