Так про мужніх, сильних та незламних Захисників України говорить 9-річний учень 3-го класу Загальноосвітнього ліцею Саша Шабля. Хлопець, разом зі своїм молодшим братиком Олексієм, долучився до нашої акції “Частинка дитячого серця – солдату”. Діти зобразили свої побажання на яскравих малюнках, котрі і стануть символом гарного початку нового робочого тижня.
Сашко у своїй роботі показав головні символи України – калину, тризуб і пшеницю, котрі надійним щитом обороняють нашу державу від підступного ворога. Важливо те, що мапа нашої країни на малюнку хлопця містить і Крим, який обов’язково повернеться до складу України – свого рідного дому.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/Шабля-Льоша-1-1024x683.jpg)
Маленький Льоша на аркуші паперу розмістив свої рученята, які тягнуться до миру. Прагнення дитини виражені у сонячному сяйві, яке своїми яскравими променями зігріває Україну.
Про це сьогодні, у понеділок, 30 травня, говорять наші діти, ще на один крок наближаючи нашу спільну ПЕРЕМОГУ!