Оперативно від Генштабу ЗСУ

     * За попередню добу підрозділи протиповітряної оборони вразили 10 БпЛА “Орлан-10”.

     * Ворог зазнає значних втрат, особливо в артилерії. Тільки на території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито 10 атак російських окупантів, знищено 2 танки, 17 артилерійських систем, 38 одиниць бойової броньованої та 10 – автомобільної техніки противника.

     * На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь і надалі виконують завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.

     Зберігається загроза завдання противником ракетних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури з території республіки білорусь.

      * На Сіверському напрямку ворог з мінометів обстрілював позиції наших військ в районі с. Сеньківки Чернігівської області.

     * У прикордонних з Україною районах Брянської області встановлено посилені адміністративно-поліцейський і контррозвідувальний режими. На основних дорогах та поблизу населених пунктів розташовані контрольно-пропускні пости.

      * На Слобожанському напрямку угруповання противника продовжує обстріли міста Харків та населених пунктів Уди і Прудянка.

      * На Ізюмському напрямку тривають наступальні дії ворога у напрямках Ізюм- Барвінкове та Ізюм-Слов’янськ. Противник продовжував обстріли наших військ.

      * На Донецькому напрямку угруповання окупаційних військ веде наступальні дії практично вздовж всієї лінії зіткнення.

     * На Лиманському напрямку противник здійснював вогневий вплив на підрозділи наших військ на рубежі Лиман-Сіверськ з метою витіснення їх із займаних позицій та створення умов для наступу на Слов’янськ.

      * На Сєвєродонецькому напрямку основні зусилля ворог зосереджував на взятті під повний контроль Рубіжного та підготовці до наступу на Сєвєродонецьк.

     * На Попаснянському напрямку противник намагався покращити тактичне положення в районі Попасної. Посилив війська за рахунок переміщення з Маріупольського напрямку однієї батальйонної тактичної групи.

      * З метою нарощення системи протиповітряної оборони противник розгорнув додаткові зенітно-ракетні комплекси на тимчасово зайнятих та тимчасово окупованих територіях Луганської та Запорізької областей.

      * На Таврійському та Південнобузькому напрямках ворог продовжує спроби покращення свого тактичного положення та обстріли.

     На Таврійському напрямку тривають заходи з перегрупування ворожих підрозділів, нарощування складових системи вогневого ураження, інженерного обладнання позицій поповнення запасів боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

      * На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються вийти на адміністративний кордон Херсонської області, шукають слабкі місця у нашій обороні. У районі Миколаєва агресор провів повітряну розвідку із застосуванням трьох БпЛА. Вів артилерійський вогонь по позиціях наших підрозділів.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

https://www.youtube.com/watch?v=B9q2efF3j-A

      Не втомлюємося дякувати нашим славним Захисникам, які відважно боронять кожен клаптик української землі, нашу свободу та незалежність. Захоплюємося тим, як професійно і впевнено Ви вже здолали багатотисячну навалу «елітного війська» рашистів та продовжуєте завзято нищити запеклого ворога. Слава Збройним Силам України! ПЕРЕМОГА за нами!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11