Нікопольська районна військова адміністрація, за погодження Дніпропетровської обласної військової адміністрації, у Великодню ніч залишає комендантську годину на території громади. Про це сповістив голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко, видавши відповідне розпорядження.
В офіційному документі вказано, що, враховуючи рішення штабу тероборони, від 19 квітня 2022 року (військового керівництва), та наявність ворожої сили і техніки на протилежній стороні Каховського водосховища, прийнято наступне рішення:
“В період з 22:00 23 квітня до 5:00 24 квітня 2022 року – на території Нікопольського району (Нікопольської, Покровської, Марганецької міських, Томаківської, Червоногригорівської селищної, Мирівської, Першотравненської, Покровської сільських територіальних громад) ДІЯТИМЕ комендантська година”.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-5.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-5-724x1024.jpg)
Релігійні організації будуть проводити святкові заходи, враховуючи години комендантського часу. Тобто богослужіння 23 квітня відбуватимуться до 21.00, а 24 квітня – розпочнуться з 6.00.
В темну пору доби 23 та 24 квітня вуличне освітлення у населених пунктах Нікопольського району буде відключене. У разі потреби буде організована робота громадського транспорту для перевезення вірян до початку дії комендантської години 23 квітня. Також на місцеву владу покладається завдання щодо проведення інформаційної роботи з мешканцями щодо недопущення вживання алкогольних напоїв у громадських місцях.