Другий день спортивних змагань в Гаазі Нескорені Українці завершили черговими блискучими перемогами. Наша Національна збірна додала до свого заліку ще 5 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову. Таким чином, після двох днів змагань у скарбничці нашої команди вже 9 медалей – по 3 кожного ґатунку.
На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися: Віктор Легкодух та Сергій Прядка, виборовши “золото” у штовханні ядра.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278270164_5260273000729035_5836241455245867836_n-1024x682.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/Сергій-Прядка-1024x682.jpg)
“Срібло” у скарбничку “синьо-жовтих” несли: Рустам Росул у штовханні ядра, а також команда українських лучників – Дмитро Афанасьєв, Василь Стуженко й Сергій Калитюк.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/Рустам-Росул--1007x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/Дмитро-Афанасьєв-Василь-Стуженко-та-Сергій-Калитюк--1009x1024.jpg)
“Бронзову” медаль в стрільбі з лука виграла 18-річна Анна-Софія Пузанова – донька української волонтерки та парамедика Юлії Паєвської з позивним «Тайра». Жінка мала представляти Україну у складі нашої збірної, але напередодні її під Маріуполем взяли в полон російські загарбники.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/Анна-Софія-Пузанова-768x1024.jpg)
З неймовірними успіхами на “Іграх Нескорених” команду наших незламних воїнів привітав президент Володимир Зеленський.
Як зазначила на пресбрифінгу Національної збірної заступник міністра у справах ветеранів Інна Драганчук, “окрім перемог на п’єдесталах, наша збірна виборює право доносити правду, максимально розповідаючи про те, що насправді відбувається в Україні, наскільки страшна війна росії проти України”. Інна Олександрівна також наголосила та тому, що світ має допомогти врятувати Тайру.
https://www.facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/
Ось так наші сильні духом і тілом спортсмени вкотре доводять, що українці — нація нескорених. Наші ЗАХИСНИКИ — НЕЗЛАМНІ та НЕПЕРЕМОЖНІ. Завдяки Вам вся УКРАЇНА – Invictus!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278583084_5260462220710113_5184965440400611729_n-1024x682.jpg)