Генштаб ЗСУ інформує

     * Підрозділами зенітних ракетних військ попередньої доби збито 2 ворожих винищувача.

      * На території Донецької та Луганської областей Захисниками України минулої доби відбито 8 атак ворога. Знищено танк, 4 одиниці броньованої та 6 автомобільної техніки, а також 1 артилерійську систему противника.

     * Ворог продовжує нарощування авіаційного угруповання поблизу східного кордону нашої держави. Посилює артилерійські підрозділи, оптимізує наявні системи управління, розвідувального та медичного забезпечення.

      * Зберігається постійна загроза застосування противником ракетного озброєння по всій території України.

      * Окупанти продовжують завдавати систематичних ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури у Харківській, Донецькій та Запорізькій областях.

      * На Волинському і Поліському напрямках ворог активних дій не проводив. Визначені підрозділи збройних сил білорусі продовжують виконувати завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях. Проводяться планові заходи бойової підготовки.

      * У білоруському населеному пункті Холмич, на блокпостах, військова поліція збройних сил російської федерації та республіки білорусь здійснює перевірку особистих телефонів. Цивільним повідомляється, що українські підрозділи в будь-який час можуть здійснити напад на територію білорусі.

       * На Сіверському напрямку ворог проводить перегрупування підрозділів Центрального військового округу з території Брянської та Курської областей. Після відновлення боєздатності, здійснює зосередження зазначених підрозділів у Бєлгородській і Воронезькій областях. Ворог посилює контроль кордону, проводить інженерне обладнання позицій, опорних пунктів і забезпечує присутність на них незначної кількості особового складу, озброєння та військової техніки.

      * На Слобожанському напрямку противник проводить розвідку ймовірних напрямків наступу, нарощує систему розвідки, управління та медичного забезпечення. Продовжує частково блокувати місто Харків, здійснює обстріли з артилерії, проводить перегрупування підрозділів та поповнення запасів.

      * На Донецькому і Таврійському напрямках ворог вів бойові дії в районах Слов’янська, Попасної та Курахового, здійснював штурмові дії у місті Маріуполь. Успіху не мав. Тривають бої.

      * Здійснюється посилення угруповання ворога в районі Сєверодонецька за рахунок окремих підрозділів 2-ї загальновійськової армії центрального військового округу.

      * На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей продовжується проведення примусових мобілізаційних заходів. Так, у місті Горлівка, проводяться щоденні обходи приватних та багатоквартирних кварталів.

     Крім того, встановлено, що російське командування поставило завдання мобілізувати 60-70 тисяч осіб на території так званої “ДНР”. Однак вказані показники були виконані лише на 20 відсотків.

      * На Південнобузькому напрямку противник вживає заходів з відновлення боєздатності. Поповнює боєприпаси, проводить заходи з інженерного обладнання позицій. Здійснює вогневий вплив на підрозділи наших військ.

      * Ворог веде бойові дії в районі Олександрівки Херсонської області. Намагається відновити наступ з метою повернення втрачених позицій в районі Осокорівки.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

     Дякуємо Збройним Силам України за те, що зупиняють російську навалу. Ліки проти рашизму існують — це зброя, якщо вона в надійних руках наших незламних військових. Інʼєкцій вистачить на всіх окупантів. Тримаймо стрій та разом наближаймо ПЕРЕМОГУ! Вже скоро все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11