За рішенням керівництва та профспілкового комітету комбінату, наш стадіон «Авангард» відкриває свої двері для всіх охочих позайматись фізкультурою та спортом на бігових доріжках.
Такі активні заняття – чудова можливість відволіктись від наших тяжких буднів, відірватись від перегляду стрічки військових новин, а ще – поспілкуватись з друзями, загартувати свій організм та підняти настрій.
Зверніть увагу, що стадіон буде відкритий для відвідувачів щодня з 6.30. до 13.00.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/20-1-1024x683.jpg)