Останні військово-політичні новини стосовно України

      * Росія ініціювала засідання Ради безпеки ООН 11-го березня для обговорення «військово-біологічної діяльності США на території України».

     * Постійні фейки російських чиновників про вигадану біологічну зброю в Україні можуть вказувати на те, що Росія готує ще одну жахливу операцію під чужим прапором. Подібні заяви російської пропагандистської машини викликають занепокоєння. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

     * Ядерна підкритична установка «Джерело нейтронів», яка розташовується на базі Харківського фізико-технічного інституту в П’ятихатках, знеструмлена внаслідок обстрілів російськими військами.

     * Міжнародне агентство атомної енергетики (МАГАТЕ) спростувало інформацію білоруського Міненерго про нібито приєднання Чорнобильської АЕС до енергомережі Білорусі.

     * У Дії вже з’явився єДокумент. Він містить всю необхідну інформацію та QR-код для підтвердження особи. Це допоможе українцям, які через війну втратили документи, засвідчувати за необхідності свою особу.

     * Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна готувалася до війни з листопада. Він також додав, що «удару в спину» від Білорусі Україна не очікувала.

     * Українські захисники ліквідували під Херсоном заступника начальника штабу окупантів, начальника розвідки полку, майора гвардії Андрія Бурлакова. Він організовував артилерійську розвідку та коректував вогонь ворога.

     * По словам керівника МЗС Туреччини, Путін заявив про готовність до прямих переговорів із Володимиром Зеленським.

     * США розглядають можливість відправлення Україні інших складних озброєнь, включаючи засоби ПВО, більші, ніж ПЗРК, було заявлено на брифінгу представників оборонного відомства. Це означає щось потужніше, ніж ракети «Стінгер».

     * Соцмережі Twitter та Facebook видалили зі своїх платформ допис посольства РФ, у якому йдеться, що пологовий будинок у Маріуполі, який розбомбила Росія, нібито не функціонував і використовувався як військова база.

     * Сенат США схвалив пакет надзвичайної військової та гуманітарної допомоги Україні у розмірі $13,6 млрд.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11