Жінки комбінату не тільки прикрашають його колективи, а ще й захищають виробничі тили своїх підрозділів. Особливо це стосується тих трудівниць, без яких не змогли б функціонувати наші збагачувальні фабрики. Саме в їхньому технологічному процесі ніяк не обійтись без відповідальності, наполегливості, компетентності та справжнього таланту наших чарівних представниць прекрасної статі. Тому ми не могли їх обійти стороною.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/274989464_690906782356724_6412305912087198666_n-823x1024.jpg)
Оператор пульта управління Олександрівської збагачувальної фабрики Любов Стулій працює на комбінаті майже 35 років. В її обов’язки входить постійне спостереження за стабільністю технологічного процесу, прийом заявок від технологів, виклик чергового ремонтного персоналу, контроль за поданням вантажу до корпусу прийому і безліч інших, не менш важливих, виробничих завдань. З ними вона справляється на всі 100%. Ще й ділиться своїм багатолітнім досвідом з молодим поколінням.
Виробничі будні наша героїня залишає на роботі, а вдома відволікається справою її душі – вишивкою. У творчій скарбниці Любові Стулій – вже більше 100 робіт! Серед них: ікони, портрети, мальовничі картини. Її творіння подорожують світом та знаходять своїх господарів у різних куточках земної кулі. Наша колега дуже щаслива, коли бачить, що вишиті нею картини дарують людям позитивні емоції, адже впевнена – у світі повинні панувати мир, гармонія і любов.
Ми всі віримо, що прийдешня весна разом з роботами майстрині принесе нам усім спокій, радість та стане початком нової, МИРНОЇ, сторінки у житті нашої рідної України!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/274862657_690907119023357_4461950776055000521_n-768x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/274887522_690907199023349_6628039210056938533_n-768x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275054660_690907112356691_7633218516828889235_n-768x1024.jpg)