ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

 

Дорогі колеги, шановні покровчани! Щиро вітаю Вас

з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

      2021-й вже стає для нас історією, у свої права вступає Новий 2022 рік. А це означає, що ми прожили ще один важливий етап у житті, який змушував нас сумувати і радіти, втрачати і здобувати, витрачати і примножувати, рухатись уперед, незважаючи на перешкоди. Впевнений, що для кожного з нас цей рік не пройшов безслідно: нам є, про що згадати, є ким і чим пишатись і є, за що сказати спасибі.

 

     Рік, що минає, не був легким для Покровського гірничо-збагачувального комбінату. Часто нас спіткали виробничі негаразди, які випробовували на міцність трудовий колектив. На діяльність підприємства впливали загальнодержавні катаклізми і світові тенденції. Але ми з гідністю долали всі перешкоди і продовжували наполегливо йти до мети. А мета у нашого колективу одна – виконання програми виробництва, що досягнуто на 100%. Такий успіх – безумовна заслуга кожного працівника комбінату. Колегам – щира вдячність за відданість справі.

      Але ми не зупиняємось на досягнутому, а навпаки – продовжуємо рух у напрямку технічного переозброєння, модернізації обладнання та втілення у життя ефективних проектів. Адже всі ці кроки – надійний фундамент для подальшого стабільного життя підприємства, збереження робочих місць і можливості впевнено будувати майбутнє разом.

     Пам’ятайте, що життя саме по собі – це чисте полотно, яке змінюється в залежності від того, що ми на ньому намалюємо. Тож, давайте його розфарбовувати тільки яскравими кольорами…

     Нехай 2022-й стане роком великих можливостей і надзвичайних успіхів, багатим на позитивні події та здійснені сподівання. Бажаю Вам та Вашим близьким міцного здоровʼя і родинного тепла. Щоб кожен з 365 днів Нового року був незабутнім, дарував безліч щасливих миттєвостей!

 

З найкращими побажаннями,

Сергій ШУВАЄВ, Голова правління АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»,

депутат міської ради від партії «За майбутнє»

 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11