Для кожного з нас 2021 рік був по-своєму особливим. Залишаючись у минулому, він подав нам важливі уроки, подарував набутий досвід та навчив оптимістично дивитись у майбутнє, складати плани та досягати намічених цілей. А наше майбутнє – це підростаюче покоління, на яке завжди покладаються великі надії. І вони точно будуть виправдані, принаймні у покровчан, бо серед нас є багато обдарованих, здібних дітей, з високим відчуттям патріотизму і любові до Батьківщини. Саме такою є донька нашої колеги, начальника Відділу з контрольно-ревізійної роботи Євгенії ГРИНЧУК — Соломія.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-0bfe8693b5cc792c98a4f408152d69a1-V.jpg)
Для цієї надзвичайно обдарованої дівчинки 2021-й був багатим на значні здобутки. 11-річна Соломія займається народним вокалом. Ця дивовижна зірочка вже встигла підкорити область, Україну та прославила Покров за межами держави.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-e4047f7d209d4685b12f7578d73a36a7-V-749x1024.jpg)
Протягом року, що минає, Соломія Гринчук стала фіналісткою Обласного дитячо-юнацького фестивалю «Zефір».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-1089bbba8aba6c3d557cdf3435febddf-V-924x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-f10aa5795c8d648c3d118126e57a48ee-V-1024x1024.jpg)
У скарбничці співочих здобутків нашої зірочки є ще дуже вагомі перемоги у номінації «Народний вокал» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сім нот», Всеукраїнського конкурсу творчості «Spring life Festival», музичного проекту «Творчі діти України».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-6e7dc257c8f2f9d7475528bd84815028-V.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-8691aa1826f1b79ee2bd59db35e6f286-V-1024x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-5e3f490f4ffe94f141f40d887be4101d-V.jpg)
Такі приголомшливі результати свідчать про те, що у Покрові засяяла справжня зіронька, якою ми всі можемо пишатися!
Секрет свого успіху юна співачка озвучила так:
– Треба просто любити свою справу і робити її з душею, тоді все вийде.
Кореспонденти «ЗМ» особисто поспілкувалися з юною співачкою та її мамою. Детальніше про творчий шлях та співочі перемоги Соломії Гринчук читайте у новорічному випуску «ЗМ».