27 грудня юні покровчани разом із батьками завітали до Культурно-розважального центру Покровського ГЗК. Саме сюди їх запрошувала новорічна казка від народного театру “Прем’єра” (керівник Валентина Гуща), проведення якої ініціювали та підтримали адміністрація і профспілковий комітет містоутворюючого підприємства.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270248758_646845983429471_4414580536490285462_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270103298_646845090096227_4567176915477026620_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269817962_646845293429540_8722187698112675296_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269007393_646845683429501_3678884847915245530_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269748623_646844316762971_5813927469896312202_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269740658_646845430096193_2257599705127457524_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269774352_646845936762809_6954562759056290086_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270641401_646844390096297_5652822988743400211_n-1-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270285139_646845696762833_2690232279880004751_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270125419_646843630096373_867750581140533101_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270058689_646845920096144_8486607130032274067_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269940651_646844036762999_8183209058676234942_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269908943_646845166762886_7124762940011633156_n-1024x683.jpg)
Кульмінацією новорічної феєрії стала перемога Добра над Злом та поява головного новорічного героя – Діда Мороза.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269779821_646844900096246_9015381860155085521_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270149603_646845680096168_3490302440153533268_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270179642_646845510096185_4455231998135366753_n-1024x683.jpg)
Та на цьому свято не закінчилося. Після вистави юних покровчан запросили до новорічної ялинки. І тут малеча опинилася в епіцентрі казкового дійства за участю Зими та чарівних лісових жителів — Баби Яги, Кікімори та Лісовика. Дітлахи відгадували їхні загадки, завзято танцювали, а потім голосно кликали Діда Мороза, щоб разом запалити вогники на красуні-ялинці. Казкові герої розважали дітвору веселощами та пустощами, кружляли в хороводі, роздавали подарунки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269761260_646845210096215_5773139116941667187_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269891142_646844200096316_8036681659542053510_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269828815_646844103429659_3453398245892370500_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269977911_646844613429608_8854725810592677179_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269872564_646844803429589_5836322480880990415_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269893301_646844073429662_9026102302283152858_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269856236_646843730096363_6726208300393825662_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269892875_646843986763004_4493837271813313934_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269786002_646846066762796_1510276293087612810_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270227339_646843666763036_6132690858853030139_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270131301_646844393429630_1906837538737465387_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269895730_646844806762922_593521138870894230_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270125890_646845020096234_3618821594291030134_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/270104370_646845850096151_5960716576342323627_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269845685_646845336762869_3915027007714084928_n-1024x683.jpg)