28-го серпня, напередодні нового навчального року, на базі Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (далі – Центр) було проведено нараду з питань діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Ініціатором таких традиційних передосінніх зборів виступив Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації (далі – департамент), працівники якого і ввійшли до складу президії. Поважних гостей привітно зустрічала директор Центру Наталя Дяченко. Серед запрошених також був представник Покровського гірничо-збагачувального комбінату – начальник Відділу кадрів та навчання Олександр Галанін.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240861934_1261937864251788_6558251133885056531_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240669011_1261937694251805_5028271641527136499_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240818301_1261937704251804_5592648007280417090_n-1024x683.jpg)
Більше 60 учасників наради комфортно розмістилися у презентаційній залі Центру. Саме вона стала осередком обговорення пріоритетів, завдань та намірів розвитку і вдосконалення професійно-технічної освіти на Дніпропетровщині. Вступне слово було надано заступнику директора департаменту Антону Демурі. Він акцентував на підвищенні внутрішньої системи забезпечення якості професійно-технічної освіти, яка має відповідати сучасним вимогам і стандартам, забезпечувати державне замовлення на підготовку кадрів в обсязі 880 осіб, регіональне – 8316 осіб.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240940659_1261937760918465_6575233865355222324_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240832803_1261937827585125_2749078966029782023_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240926936_1261937917585116_7075318239048033396_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240897276_1261938107585097_1695652362126270631_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240842966_1261937544251820_2547337384022946254_n-1024x683.jpg)
Покровський Центр ставили у приклад іншим, як заклад із ґрунтовною матеріально-технічною базою, високим рівнем теоретичного та практичного навчання. Це твердження у своїй доповіді тільки доповнила Наталя Дяченко. Директор Центру підкреслила, що їхній заклад у більшості напрямків орієнтований на підготовку кадрів для містоутворюючого підприємства – Покровського ГЗК. На базі комбінату учні мають змогу проходити практичне навчання за такими професіями: “Електрогазозварник. Машиніст екскаватора”, «Електрогазозварник. Електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрогазозварник, стропальник», «Кухар, кондитер». Наразі вже 48 майбутніх фахівців розподілені по різним підрозділам для здобуття такого безцінного практичного досвіду у новому навчальному році. До речі, виробнича практика на комбінаті оплачується, що є стимулюючим фактором для учнів та фінансовою підтримкою для навчального закладу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240880973_1261937974251777_5167752424867459359_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240912313_1261937994251775_7478598590644878816_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240868521_1261938054251769_6338454342377879507_n-680x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/240474105_1261937587585149_8633541885033302182_n-1024x683.jpg)