Шановні юристи! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!


      8-го жовтня в Україні офіційно відзначають День юриста. До цього свята причетні ті люди, які обрали одну з найскладніших професій. Ви свідомо присвятили своє життя служінню Закону та високим принципам права.

У сучасному суспільстві професію юриста важко переоцінити. Вона пов’язана з колосальною відповідальністю, котру в повній мірі можна назвати не звичайною роботою, а справжнім покликом душі.

      Напевно, не існує такої сфери діяльності, жодного підприємства або організації, які б зуміли функціонувати без консультацій юристів. Не є винятком і наш Покровський гірничо-збагачувальний комбінат. У структурі підприємства успішно працює юридичне управління, яке очолює Людмила Сорокіна. Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість – всі ці задачі щоденно стоять перед колективом юристів нашого підприємства. Саме їхнє успішне виконання робить працю правознавців шанованою та визнаною.

      Хочемо висловити Вам слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у житті нашого комбінату, захисті його правового статусу. Бажаємо Вам і надалі залишатись нашим надійним тилом, гарантом справедливості і законності. Бажаємо Вам міцного здоров’я, корисного зростання та розвитку у професії. Життєвої Вам наснаги, невичерпної енергії у Вашій благородній справі. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у Ваших родинах панує добробут, щастя і злагода.


З повагою,

Сергій ШУВАЄВ,

Голова правління АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК”,

депутат обласної ради,

депутати Покровської міської ради від комбінату

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11